More

  Značka: Slovensko

  Prichádza uvoľnenie opatrení: Od pondelka bez testu

  Už od pondelka prichádza k viacerým zmenám v opatreniach. Vo väčšine okresov si cez deň vystačíte bez testu. Povinné testovanie ostáva len v bordových okresoch.

  Epidemiologická situácia sa zlepšuje. Od pondelka sa otvoria stredné školy v ďalších štyroch okresoch

  K piatim okresom, ktoré od tohto týždňa majú otvorené všetky stupne škôl pribudnú od nasledujúceho pondelka ďalšie štyri – do lavíc na stredných školách zasadnú žiaci aj v Dunajskej Strede, Komárne, Skalici a v Stropkove.

  Predpoveď počasia: Príde v stredu konečne oteplenie?

  Po niekoľkých dňoch mrazivých nocí príde na Slovensko konečne oteplenie. Nasledujúcu noc, ale ešte potrápia mínusové teploty.

  Zmluvu o nákupe Sputnika V môžeme zverejniť, ale s podmienkou

  Ruský výrobca neregistrovanej vakcíny Sputnik V na sociálnej sieti informoval, že nemá problém so zverejnením zmluvy, ale s jednou nesplniteľnou podmienkou.

  Aký požičaj, taký vráť: Rusko vyhostí troch našich diplomatov

  Premiér Eduard Heger spolu s ministrom obrany a ministrom zahraničných vecí informovali o vyhostení ruských diplomatov. Ruská reakcia prišla rýchlo – troch našich diplomatov vyhostia.

  Bratislavský Volkswagen od budúceho týždňa odstaví niektoré linky

  Ide o dôsledok nedostatku čipov, ktoré sú potrebné pri výrobe nových modelov aj v bratislavskom Volkswagene.

  OĽaNO stále padá, SaS je druhá

  Agentúra AKO dnes zverejnila výsledky predvolebného prieskumu, ktorý ukazuje ďalší prepad preferencií najsilnejšej vládnej strany OĽaNO. Podľa predvolebného prieskumu by najviac hlasov získala mimoparlamentná strana...

  Prezidentka vymenovala Hegerovu vládu. Bez ministra práce

  Prezidentka Zuzana Čaputová by mala dnes o 10.00 hodine vymenovať staronovú vládu nového premiéra Igora Matoviča.

  Rok pandémie na Slovensku: Rok zmätočnej vlády na Slovensku

  Pandémia ochorenia COVID-19 zmenila naše životy pred rokom. Dnes je to presne rok, čo sa na Slovensku potvrdil prvý prípad ochorenia COVID-19.

  Matovič odpálil atómovú bombu. Takúto reakciu však asi nečakal

  Premiér Igor Matovič odpálil atómovú bombu, lenže táto nezlikviduje covid, ale môže ho stáť kreslo premiéra. SaS aj Za ľudí sa dnes stretli s prezidentkou. Či nás čaká výmena na vládnych postoch alebo predčasné voľby sa zrejme dnes nedozvieme.