1.5 C
Bratislava
streda, 26 januára, 2022

Digitálny COVID preukazu EÚ o očkovaní bude platiť 9 mesiacov

Od 1. februára bude platnosť tohto dokladu...

COVID-19: Pribudlo 9.855 prípadov a 23 úmrtí

Celkový počet zaočkovaných osôb prvou dávkou vakcíny...

Karanténa bude len 5-dňová. Záležať bude od priebehu

Podľa hygienikov ide o snahu zachovať chod...

Vyhlasujeme súťaž „Vianočná pohľadnica s kačičkou“!

SlovenskoVyhlasujeme súťaž "Vianočná pohľadnica s kačičkou"!

V spolupráci s Nadáciou Žltá Kačička vyhlasujeme súťaž, ktorá je určená pre školy pre žiakov so zdravotným znevýhodnením (MP, TP, SP, ZP, PAS a pod.). Úlohou žiakov daných škôl bude vytvoriť a poslať minimálne jednu pohľadnicu s vianočným motívom. Súčasťou tejto pohľadnice musí byť logo Nadácie Žltá Kačička – žltá kačička.

Súťaž prebieha v období od 1. 12. 2021 do 15. 12. 2021 (rozhoduje dátum na pečiatke pošty). Pohľadnice môžete posielať na adresu: Nadácia Žltá Kačička, Ametystová 5, 821 06 Bratislava. Do zásielky s pohľadnicami je potrebné uviesť kontakt, adresu a názov školy.

https://www.facebook.com/NadaciaZltaKacicka/posts/1027014331469671

Po ukončení súťaže vyberie správna rada nadácie najkrajšiu vianočnú pohľadnicu. Výherca získa výhru v súťaži v podobe školských pomôcok v hodnote 100 €. V prípade výhry budú zástupcovia nadácie výhernú školu kontaktovať a dohodneme s ňou konkrétne pomôcky, ktoré potrebuje pre svojich študentov.

- Inzercia -

Vybrané vianočné pohľadnice zverejníme na našich sociálnych sieťach a aj na našej webovej stránke a tiež na webovej stránke Nadácie Žltá Kačička. Víťaznú pohľadnicu bude nadácia používať ako oficiálnu vianočnú pohľadnicu Nadácie Žltá Kačička.

Výhercovi nakúpime potrebné školské pomôcky a doručíme ich priamo na adresu školy do 60 kalendárnych dní od vyhlásenia výsledkov súťaže.

Pre ďalšie informácie neváhajte kontaktovať nadáciu mailom na nadacia@zltakacicka.sk, telefonicky na +421 948 900 155, na sociálnych sieťach Nadácie Žltá Kačička alebo navštívte webovú stránku Nadácie Žltá Kačička.

Tešíme sa na vaše kreatívne pohľadnice.

- Inzercia -

Mohlo by sa vám páčiť

Pozri tiež ďalšie články:

Obľúbené