1.5 C
Bratislava
sobota, 29 januára, 2022

Víkend poznačí sneženie. Potrápiť môže poľadovica aj vietor

Počas nadchádzajúcej noci bude na Slovensku premenlivá...

Dôvera podnikateľov a firiem v slovenskú ekonomiku sa mierne zvýšila

Za januárovým zlepšením ekonomickej nálady na Slovensku...

COVID-19: Pribudlo viac ako 16-tisíc prípadov a 24 úmrtí

Celkový počet zaočkovaných osôb prvou dávkou vakcíny...

V Miloslavove to vrie. Polícia varuje pred organizovaním protestov

SlovenskoBratislavaV Miloslavove to vrie. Polícia varuje pred organizovaním protestov

Po brutálnom útoku na 11-ročnp dievčinu to v Miloslavove vrie. Polícia vystríha pred organizovaním protestov. Stále platí zákaz zhromažďovanie.

Polícia dnes informovala o postupe v prípade brutálneho útoku na 11-ročnú dievčinu, ktorú detský gang v obci Miloslavov opil, zmlátil a nafotil nahú. K prípadu sa dnes vyjadril aj policajný prezident Štefan Hamran, ktorý vyzval na zdržanlivosť.

„Policajti Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa aj naďalej intenzívne zaoberajú vyšetrovaním okolností medializovaného prípadu, ku ktorému došlo dňa 02.01.2022, v areáli objektu v obci Miloslavov. Za účelom náležitého objasnenia tejto veci vykonávajú policajti od začiatku vyšetrovania v zmysle zákona všetky potrebné procesné úkony,“

UVIEDLA POLÍCIA.

Podľa polície nie je vylúčené, že v priebehu dnešného dňa, na základe doposiaľ vykonaných procesných úkonov, dôjde k prekvalifikovaniu, resp. rozšíreniu trestného stíhania aj o ďalšie trestné činy. Zatiaľ totiž tyranov stíhajú len z lúpeže. Zo zverejneného videa je zrejmé, že tyrani mladú dievčinu bili a tiež ju nafotili nahú.

„Zároveň sa v súvislosti s týmto prípadom zaoberáme aj podozrením zo spáchania trestného činu podnecovania. Toho sa mal dopustiť doposiaľ neznámy páchateľ, ktorý verejne vyzýva na hromadné neplnenie dôležitej povinnosti uloženej zákonom. Pripomíname, že na území celej Slovenskej republiky je aj naďalej platný zákaz zhromažďovania sa v počte nad 6 osôb okrem osôb žijúcich v jednej domácnosti! Verejnosť v tejto súvislosti vyzývame, aby aktuálne platné pandemické opatrenia dodržiavali,“

DOPLNILA POLÍCIA.

Obyvatelia obce Miloslavov totiž začali na Facebooku organizovať protesty pred domami, kde bývajú s rodičmi mladí tyrani. Naďalej však platí zákaz zhromažďovania viac ako 6 osôb pokiaľ nejde o osoby z jednej domácnosti. Všetky organizované protesty sú teraz zakázané.

- Inzercia -

Mohlo by sa vám páčiť

Pozri tiež ďalšie články:

Obľúbené