Profilový obrázok

Počasie

 • Public Group
 • pred 1 týždeň, 6 dní
 • 32

  posts

 • 17

  members

 • Predpoveď počasia na piatok 22.05.2020 ➡️➡️➡️

  ☀️🌤Dnes bude na Slovensku slnečno a prechodne bude aj zväčšená oblačnosť. 🌡Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 17 až do 22°C. Na Orave a pod Tatrami a na severovýchode bude chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať okolo 15°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov okolo 6°C. 🌬Fúkať bude slabý premenlivý a na východe severný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

  SHMÚ

 • Profilová fotka užívateľa Ján

  Ján sa pridal/-a k skupine Logo skupiny PočasiePočasie

  Ján
  @jannovak
 • Teplota stúpne na 22 stupňov. Ojedinele dážď a prehánky

  🌦🌥☁️Dnes bude na Slovensku oblačno až polooblačno a na severe spočiatku až zamračené. Spočiatku sa ojedinele objaví aj hmla. Na severe miestami a inde ojedinele sa objavia aj prehánky alebo dážď. Na hrebeňoch Tatier sa môže objaviť ešte aj sneženie. 🌡Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 16 až do 22°C. V severnej polovici územia bude chladnejšie a teplota sa bude pohybovať od 10 až do 16°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 4°C. 🌬Spočiatku bude fúkať slabý a postupne severozápadný až severný vietor o rýchlosti od 10 až 30 km/h, ktorý v nárazoch ojedinele dosiahne až 50 km/h. V Banskobystrickom kraji bude väčšinou fúkať slabý vietor.

  SHMÚ

 • Dnes bude chladno, objavia sa prehánky a na horách sneženie➡️➡️➡️

  ☁️🌥🌦Dnes bude na Slovensku polooblačno. Od západu bude postupne oblačno až zamračené a na viacerých miestach sa treba pripraviť na prehánky alebo dážď. Na hrebeňoch Tatier dokonca na sneženie. 🌡Najvyššia denná teplota sa bude dnes pohybovať od 15 až do 20°C. V severnej polovici územia bude väčšinou od 10 až do 15°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude spočiatku okolo mínus 1°C a k večeru oteplenie na plus 7°C. 🌬Dnes bude fúkať juhovýchodný až južný vietor o rýchlosti od 5 až do 25 km/h. Na strednom Slovensku bude väčšinou fúkať len slabý vietor.

  SHMÚ

 • Na severe mínus štyri, na juhu prízemný mráz 🌡➡️
  Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy pre nízke teploty aj prízemný mráz. Nízke teploty až do mínus štyri stupne potrápia severné okresy Slovenska. Južné potom môže potrápiť prízemný mráz.

  Viac: https://stalosa.sk/2020/05/12/na-severe-minus-styri-na-juhu-prizemny-mraz/

  [Čítať ďalej]

 • Ochladí sa a bude aj dnes veterno…

  ☁️🌧Dnes bude na Slovensku oblačno až zamračené a postupne nastane zmenšovanie oblačnosti. Ojedinele sa môžu objaviť prehánky alebo dážď a od stredných polôh dokonca sneženie. Treba sa pripraviť na ochladenie a bude tiež veterno. 🌡Najvyššia denná teplota sa bude dnes pohybovať od 12 až do 17°C. V severnej polovici Slovenska bude chladnejšie a teplota sa bude pohybovať od 7 až do 12°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo -1°C. 🌬Severozápadný až severný vietor od 15 až do 35 km/h a na juhovýchode spočiatku 45 km/h, ktorý v nárazoch dosiahne rýchlosť od 55 až do 75 km/h. Popoludní bude vietor postupne slabnúť.

  SHMÚ

 • Týždeň začne vysokými teplotami. Bude však veterno ➡️➡️

  ☀️🌤🌩Dnes bude na väčšine územia Slovenska jasno až polojasno avšak postupne od juhozápadu až veľká oblačnosť. Neskôr popoludní a k večeru bude na západe opäť zmenšená oblačnosť. Ojedinele sa môžu na strednom Slovensku miestami objaviť aj prehánky. Ojedinele sa tiež objavia aj búrky. 🌡Počas dnešného dňa bude na Slovensku veľmi teplo. Najvyššia denná teplota sa dnes bude pohybovať od 24 až 29^C. Na Orave a pod Tatrami bude miestami okolo 22°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 15°C. 🌬Počas dnešného dňa bude fúkať južný až juhozápadný vietor o sile od 15 až do 40 km/h, ktorý neskôr popoludní na západe a východe zosilnie až na 45 km/h a v nárazoch až na 70 km/h. Na horách sa treba pripraviť na prudký vietor až víchricu.

  SHMÚ

 • V sobotu bude oblačno avšak teploty stúpnu až na 26 stupňov…

  🌥☁️Počas soboty bude na Slovensku polojasno až oblačno a len výnimočne sa objavia prehánky. 🌡Najvyššia denná teplota sa dnes priblíži k letným teplotám a bude sa pohybovať od 21 až do 26°C. Na Orave a pod Tatrami bude ojedinele chladnejšie. Zrejme je však najvyšší čas pripraviť si klimatizácie. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 11°C. 🌬Dnes bude na Slovensku fúkať prevažne slabý vietor.

  SHMÚ

 • Ani štvrtok sa počasie nezlepší. Prehánky a dokonca aj sneženie…

  🌨Aj dnes bude na Slovensku malá a miestami aj zväčšená oblačnosť. Ojedinele sa tiež môžu na niektorých miestach objaviť prehánky a vo vyšších polohách dokonca sneženie. 🌥Dnešná denná teplota sa bude pohybovať od 9 až 14 °C. O niečo teplejšie bude dnes na západe a juhu Slovenska, kde sa teplota miestami bude pohybovať od 14 až 19 °C. 💨Aj dnes však bude fúkať nepríjemný severozápadný vietor o rýchlosti do 35 km/h, ktorý však v nárazoch zosilnie až na 50 km/h. Na horách však bude fúkať silný až búrlivý vietor..

  SHMÚ

 • V stredu bude chladno a veterno 🌫️🌫️🌫️🌤️

  V stredu bude na Slovensko Premenlivá oblačnosť. Miestami budú tiež prehánky alebo dážď a to najmä na severe a východe. Od stredných polôh sneženie. Bude veterno. Denná teplota sa bude pohybovať od 8 až do 13 °C. Na juhozápade bude o niečo teplejšie a teplota sa bude pohybovať od 13 až do 17 °C. Fúkať bude severozápadný vietor o rýchlosti do 40 km/h, ktorý v nárazoch zosilnie až na 85 km/h. Na horách hrozí prudký vietor až silná víchrica.

  SHMÚ

 • SHMÚ varuje pred silným vetrom 🌫️🌫️
  Západné, časť Stredného a celé Východné Slovensko dnes môže potrápiť silný vietor. Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy.
  Najsilnejší vietor môže byť v okresoch Tvrdošín, Liptovský Mikuláš, Brezno a Poprad. Na hrebeňoch Tatier môže v týchto okresoch rýchlosť vetra dosiahnuť v nárazoch až 160…[Čítať ďalej]

 • Utorok: Ochladí sa a bude veterno. Môžu sa objaviť aj prehánky 🌧️⛈️🌫️🌤️

  Dnes bude na Slovensku premenlivá, na východe až veľká oblačnosť. Na mnohých miestach sa treba pripraviť na prehánky alebo dážď aj tiež aj na možnosť búrok. Denná teplota sa dnes bude pohybovať od 9 až 14 °C. Na juhu a západe Slovenska bude teplejšie a teploty sa tu budú pohybovať od 14 až 19 °C. Dnes bude fúkať severný vietor o rýchlosti do 40 km/h, ktorý v nárazoch zosilnie až na 60 km/h.

  SHMÚ

 • Profilová fotka užívateľa techcool

  techcool sa pridal/-a k skupine Logo skupiny PočasiePočasie

  techcool
  @techcool
 • Profilová fotka užívateľa webmaster SK

  webmaster SK sa pridal/-a k skupine Logo skupiny PočasiePočasie

  webmaster SK
  @webmaster
 • Profilová fotka užívateľa Filmy CZ dabing

  Filmy CZ dabing sa pridal/-a k skupine Logo skupiny PočasiePočasie

  Filmy CZ dabing
  @filmyczdabing
 • Profilová fotka užívateľa COVID-19

  COVID-19 sa pridal/-a k skupine Logo skupiny PočasiePočasie

  COVID-19
  @covid19
 • Profilová fotka užívateľa stalosa.sk
  stalosa.sk
  @stalosa
 • Load More Posts