Vytvorenie nového účtu SlobodnaEuropa.eu

Registrácia je jednoduchá a samozrejme bezplatná. Vyplníte registračný formulár a do 24 hodín vašu žiadosť posúdime. Ak bude všetko v poriadku, tak vám schválime účet a môžete sa prihlásiť do svojho účtu. Schválenie účtu vám potvrdíme mailom. V ojedinelých prípadoch môže schválenie účtu trvať aj viac ako 24 hodín.

Pri registrácii si zvolíte svoje prihlasovacie meno. Prihlasovacie meno však vyberajte dôkladne – neskôr ho už nie je možné zmeniť. Zmeniť môžete iba meno, ktoré sa zobrazuje ostatných užívateľom siete SlobodnaEuropa.eu.

Pri registrácii si musíte zvoliť osobné identifikačné číslo. Toto číslo slúži na overenie vaše totožnosti napríklad pri komunikácii s našou podporou ak by vám nefungovalo prihlásenie do účtu alebo by ste mali akýkoľvek iný problém.

Pri komunikácii s našou podporou tak majte vždy osobné identifikačné číslo pripravené. Nikdy však od vás nebudeme pýtať celé identifikačné číslo, ktoré má šesť znakov. Pracovníci nášho helpdesku si na overenie vyžiadame náhodnú kombináciu troch čísle.

Kedykoľvek samozrejme môžete svoje osobné identifikačné číslo zmeniť. Zmena však z bezpečnostných dôvodov nie je možná cez profil ani toto číslo priamo v profile nevidíte.

  • Povinné, bude slúžiť ako prihlasovacie meno. Prihlasovacie meno nie je možné neskôr zmeniť.
  • Vyplň platný mail na ktorý ti pošleme potvrdenie o vytvorení účtu a ktorý bude slúžiť aj na obnovu hesla. Mail samozrejme nezverejňujeme. Nemusíš sa báť neposielame naň žiadne novinky ani nič podobné.
  • Indikátor sily
    Vytvor si tvoje heslo. Odporúčame ti vytvoriť si unikátne heslo, ktoré budeš používať len na tejto stránke. Nepoužívaj žiadne univerzálne hesla, ktoré máš na viacerých stránkach a portáloch. Bezpečnosť je prvoradá.
  • Zvoľ si 6-miestne číslo, ktoré bude slúžiť pri komunikácii s podporou ak by si napríklad zabudol heslo alebo stratil prístup k svojmu účtu.