1.5 C
Bratislava
streda, 26 januára, 2022

Digitálny COVID preukazu EÚ o očkovaní bude platiť 9 mesiacov

Od 1. februára bude platnosť tohto dokladu...

COVID-19: Pribudlo 9.855 prípadov a 23 úmrtí

Celkový počet zaočkovaných osôb prvou dávkou vakcíny...

Karanténa bude len 5-dňová. Záležať bude od priebehu

Podľa hygienikov ide o snahu zachovať chod...

Polícia vyšetruje agresívny útok na 11-ročnú dievčinu v Miloslavove

SlovenskoBratislavaPolícia vyšetruje agresívny útok na 11-ročnú dievčinu v Miloslavove

Polícia dnes na Facebooku informovala o útoku skupiny detí na 11-ročné dievča. To opili, zmlátili a nafotili nahú. Videá a fotky potom zdieľali na Facebooku.

V súvislosti s medializovaným prípadom napadnutia maloletého iba 11-ročného dievčaťa, ku ktorému došlo dňa 02.01.2022 v areáli objektu v obci Miloslavov, bolo začaté trestné stíhanie vo veci lúpeže. Na základe zistených skutočností môže dôjsť jeho prekvalifikovaniu. Uviedla to dnes polícia na sociálnej sieti Facebook.

Podľa medializovaných informácií by malo ísť iba o 11-ročné dievča z obce Miloslavov. Mladé dievča skupina 14 až 16 ročných detí opila. Dievčinu potom zmlátili a nafotili nahú. Brutálne fotky a videá dievčiny potom útočníci zdieľali na Facebooku.

Prípadom sa od začiatku intenzívne podľa polície zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Senci, ktorí vo veci vykonávajú všetky potrebné procesné úkony v zmysle zákona, ktorých cieľom je náležité objasnenie tejto trestnej veci.

- Inzercia -

Podľa polície s prihliadnutím na citlivosť prípadu, však akékoľvek bližšie informácie v tomto štádiu konania nie je možné poskytnúť. Akonáhle to procesná situácia umožní bude polícia o prípade informovať.

„Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Senci venujú objasňovaniu protiprávnej činnosti, ku ktorej došlo v minulosti nielen v obci Miloslavov ale na území celého okresu Senec náležitú pozornosť,“

UVIEDLA POLÍCIA.

Medializované informácie o pôsobení organizovanej skupine tzv. „detského gangu“ v uvedenej obci polícia zatiaľ nepotvrdila pretože zatiaľ na to nemajú dôkazy.

„Rovnako neevidujeme zo strany občanov doposiaľ žiadne oznámenie alebo podanie, ktoré by sa týkalo takéhoto konania „gangu“ v uvedenej obci ani v blízkom okolí,“

DOPLNILA POLÍCIA.
- Inzercia -

Mohlo by sa vám páčiť

Pozri tiež ďalšie články:

Obľúbené