3.4 C
Bratislava
streda, 26 januára, 2022

Digitálny COVID preukazu EÚ o očkovaní bude platiť 9 mesiacov

Od 1. februára bude platnosť tohto dokladu...

COVID-19: Pribudlo 9.855 prípadov a 23 úmrtí

Celkový počet zaočkovaných osôb prvou dávkou vakcíny...

Karanténa bude len 5-dňová. Záležať bude od priebehu

Podľa hygienikov ide o snahu zachovať chod...

Polícia pre brutálny útok v Miloslavove začala trestné stíhanie aj pre ublíženie na zdraví

SlovenskoBratislavaPolícia pre brutálny útok v Miloslavove začala trestné stíhanie aj pre ublíženie na zdraví

Polícia dnes informovala, že pri tyranskom útoku v Miloslavove začali trestné stíhanie aj veci úmyselného trestného činu ublíženia na zdraví.

Vyšetrovaním prípadu týkajúceho sa napadnutia maloletého dievčaťa, ku ktorému došlo dňa 02.01.2022 v areáli objektu bývalého družstva v obci Miloslavov, sa v súčasnosti zaoberajú policajti Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.

„Tí si vec na základe výberovej príslušnosti prevzali dňa 07.01.2022 od Okresného riaditeľstva PZ v Senci, ktoré viedlo prvotné vyšetrovanie tohto prípadu,“

UVIEDLA POLÍCIA.

Vyšetrovateľ bratislavskej krajskej kriminálky začal v tejto súvislosti ďalšie trestné stíhanie vo veci úmyselného trestného činu ublíženia na zdraví spáchaného na chránenej osobe v jednočinnom súbehu s úmyselným trestným činom výtržníctva spáchaného formou spolupáchateľstva.

„V prípade ak sa v priebehu vyšetrovania na základe zadovážených dôkazov preukáže podozrenie zo spáchania aj z iných trestných činov vyšetrovateľ bude postupovať v zmysle zákona a začne trestné stíhanie aj pre ďalšie trestné činy. V predmetnej veci sú naďalej vykonávané všetky potrebné procesné úkony, ktorých cieľom je jej náležité objasnenie,“

DOPLNILA POLÍCIA.

Pri útoku skupina detí opila len 11-ročné dievča, na ktoré aj zaútočili. Mladú dievčinu skupina útočníkov nafotila nahú a jej fotku zdieľala na sociálnych sieťach.

Viac o brutálnom útoku v Miloslavove:

- Inzercia -

Mohlo by sa vám páčiť

Pozri tiež ďalšie články:

Obľúbené