More

  O nás

  Vitajte na stránke redakcie portálu SlobodnaEuropa.eu. Portál SlobodnaEuropa.eu sa venujeme témam zo sveta tech & IT, novinkám a správam zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a tiež sveta financií. Nájdete však u nás aj špecializované témy, kde sa venujeme histórii, knihám a sociálnym témam.

  O nás

  Nemusíte však články len čítať, môžete svojím článkom aj prispieť. Vytvoriť môžete hneď niekoľko rôznych druhov článkov a môžete teda publikovať aj vlastný obsah.

  V prípade ak máte akékoľvek otázky môžete nás kedykoľvek kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo cez náš Facebook, Instagram alebo Twitter. A nájdete nás tiež na Pintereste a tumblr.

  Čo u nás nájdete

  Sleduj aj ty aktuálne spravodajstvo zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a zo sveta tech a IT. Portál SlobodnaEuropa.eu ti však prináša oveľa viac – využiť môžeš tech fórum.

  SlobodnaEuropa.eu je miestom kde môžeš vyjadriť svoj názor, zapojiť sa do diskusie, pridávať príspevky a byť v kontakte so svojimi priateľmi a pritom sledovať čo nové sa deje.

  Tvoriť Slobodnú Európu môžeš aj ty! Ako? Zapoj sa do diskusie v skupinách, pridaj vlastné články a recenzie a informuj o tom čo sa v tvojom okolí deje. Stačí si len vytvoriť svoj profil a môžeš byť aj ty v centre diania. Tak poď s nami tvoriť Slobodnú Európu…

  Kontakty

  Máte akékoľvek otázky alebo námety či pripomienky? Kedykoľvek nás môžete kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo napríklad prostredníctvom sociálnych sietí.

  Môžete nám tiež poslať námet na článok a novinku ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé alebo dôležité čo by nemalo uniknúť našej pozornosti. Alebo môžete napísať vlastný článok.

  Privítame tiež aktuálne informácie z dopravy, aby vaša cesta domov bola čo najrýchlejšia a hlavne bezpečná.

  WhatsApp

  +421 948 960 550

  Facebook Messenger

  m.me/slobodnaeuropaeu

  Mail

  Napísať nám môžete aj mail.

  Naše údaje

  Prevádzkovateľom portálu SlobodnaEuropa.eu je spoločnosť ATLANTIS MEDIA, s.r.o..

  Vydavateľ

  ATLANTIS MEDIA, s.r.o.
  Vlčie hrdlo 483/76
  821 07 Bratislava – mestská časť Ružinov

  IČO: 53 642 210
  DIČ: 2121451750

  Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 151294/B.

  Adresa redakcie

  Redakcia SlobodnaEuropa.eu
  Vlčie hrdlo 483/76
  821 07 Bratislava
  Slovensko