Skip to content Skip to footer
startup-594090_1920

Vitajte, sme radi, že ste prišli!

Vitajte na stránke redakcie portálu SlobodnaEuropa.eu. Portál SlobodnaEuropa.eu sa venujeme témam zo sveta tech & IT, novinkám a správam zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a tiež sveta financií. Nájdete však u nás aj špecializované témy, kde sa venujeme histórii, knihám a sociálnym témam.

O nás

Nemusíte však články len čítať, môžete svojím článkom aj prispieť. Vytvoriť môžete hneď niekoľko rôznych druhov článkov a môžete teda publikovať aj vlastný obsah.

V prípade ak máte akékoľvek otázky môžete nás kedykoľvek kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo cez náš Facebook, Instagram alebo Twitter. A nájdete nás tiež na Pintereste a tumblr.

Čo u nás nájdete

Sleduj aj ty aktuálne spravodajstvo zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a zo sveta tech a IT. Portál SlobodnaEuropa.eu ti však prináša oveľa viac – využiť môžeš tech fórum.

SlobodnaEuropa.eu je miestom kde môžeš vyjadriť svoj názor, zapojiť sa do diskusie, pridávať príspevky a byť v kontakte so svojimi priateľmi a pritom sledovať čo nové sa deje.

Tvoriť Slobodnú Európu môžeš aj ty! Ako? Zapoj sa do diskusie v skupinách, pridaj vlastné články a recenzie a informuj o tom čo sa v tvojom okolí deje. Stačí si len vytvoriť svoj profil a môžeš byť aj ty v centre diania. Tak poď s nami tvoriť Slobodnú Európu…

job-5382501_1920
teamwork-3213924_1920

Kontakty

Máte akékoľvek otázky alebo námety či pripomienky? Kedykoľvek nás môžete kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo napríklad prostredníctvom sociálnych sietí.

Môžete nám tiež poslať námet na článok a novinku ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé alebo dôležité čo by nemalo uniknúť našej pozornosti. Alebo môžete napísať vlastný článok.

Privítame tiež aktuálne informácie z dopravy, aby vaša cesta domov bola čo najrýchlejšia a hlavne bezpečná.

0
Článkov
0
Fanúšikov na sieťah
0
Návštev denne
0
Návštev mesačne

Náš tím

Redaktori a editori

Naše údaje

Prevádzkovateľom portálu SlobodnaEuropa.eu je spoločnosť ATLANTIS MEDIA, s.r.o..

Vydavateľ

ATLANTIS MEDIA, s.r.o.
Vlčie hrdlo 483/76
821 07 Bratislava – mestská časť Ružinov
IČO: 53 642 210
DIČ: 2121451750
Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 151294/B.

Adresa redakcie

Redakcia SlobodnaEuropa.eu
Vlčie hrdlo 483/76
821 07 Bratislava
Slovensko