1.5 C
Bratislava
streda, 26 januára, 2022

Digitálny COVID preukazu EÚ o očkovaní bude platiť 9 mesiacov

Od 1. februára bude platnosť tohto dokladu...

COVID-19: Pribudlo 9.855 prípadov a 23 úmrtí

Celkový počet zaočkovaných osôb prvou dávkou vakcíny...

Karanténa bude len 5-dňová. Záležať bude od priebehu

Podľa hygienikov ide o snahu zachovať chod...

Maďarskí policajti prenasledovali migrantov až do Bratislavy

SvetMaďarskoMaďarskí policajti prenasledovali migrantov až do Bratislavy

Maďarskí policajti dnes skoro ráno prenasledovali auto s unikajúcimi migrantmi z Turecka až do Bratislavy, kde skončilo auto vo zvodidlách.

Dnes krátko pred 07.30 hodine prijali slovenskí policajti hlásenie od maďarských policajtov o prenasledovaní unikajúce motorového vozila zn. Škoda Octavia, ktoré prenasleduje hliadka maďarských policajtov.

Vozidlo odmietlo zastaviť na opakované výzvy policajtov a smerovalo na územie Slovenska. Po prejdení hraničného priechodu Čunovo – Rajka vozidlo smerovalo do obce Rusovce, odkiaľ prešlo znovu na diaľnicu D2 a vo vysokej rýchlosti smerovalo v smere do Malaciek. Na úrovni mestskej časti Lamač vozidlo zišlo z diaľnice, a následne na Hodonínskej ulici bolo vozidlo hliadkou

Maďarskej polície zastavené. Vodič tohto vozidla – občan Ukrajiny bol na mieste obmedzený na osobnej slobode. Policajti vo vozidle následne našli dvoch migrantov, ktorí hliadke uviedli že pochádzajú z Turecka.

„Migranti boli následne na mieste odovzdaní cudzineckej polícii k realizácii ďalších úkonov. K zraneniam osôb počas prenasledovania unikajúceho vozidla nedošlo, pri zastavení vozidlo Octavia poškodilo zvodidlá na Hodonínskej ulici. Presná výška spôsobenej škody je v tomto prípade predmetom následného dokazovania,“

UVIEDLA POLÍCIA.
- Inzercia -

Mohlo by sa vám páčiť

Pozri tiež ďalšie články:

Obľúbené