1.5 C
Bratislava
streda, 26 januára, 2022

Digitálny COVID preukazu EÚ o očkovaní bude platiť 9 mesiacov

Od 1. februára bude platnosť tohto dokladu...

COVID-19: Pribudlo 9.855 prípadov a 23 úmrtí

Celkový počet zaočkovaných osôb prvou dávkou vakcíny...

Karanténa bude len 5-dňová. Záležať bude od priebehu

Podľa hygienikov ide o snahu zachovať chod...

Druhá samovražda v Bratislave za dva dni

SlovenskoBratislavaDruhá samovražda v Bratislave za dva dni

Tragicky začal nový rok v Bratislave. Včera spáchala samovraždu 68-ročná žena. Dnes v Bratislave spáchal samovraždu iba 21-ročný mladík.

Včera krátko po 18.00 hod sme prijala polícia oznámenie o zrážke vlaku a neznámej osoby, ku ktorej podľa oznámenia malo dôjsť medzi stanicami Bratislava hl. stanica a železničnou zastávkou Bratislava – Vinohrady.

„Hliadka na mieste zistila, že krátko po tom ako vlak smerujúci do Budapešti opustil bratislavskú hlavnú železničnú stanicu sa v 56,1 kilometri trate nachádzala v koľajisku osoba,“

UVIEDLA POLÍCIA.

Rušňovodič spozoroval neznámu osobu približne vo vzdialenosti 30 metrov pred vlakom. Napriek použitiu rýchlobrzdy, sa rušňovodičovi nepodarilo zrážke zabrániť. 68-ročná žena utrpela zranenia, ktorým na mieste podľahla.

„Nakoľko žena utrpela zrážkou s vlakom zranenia nezlučiteľné so životom, obhliadajúci lekár po príchode na miesto konštatoval smrť. U rušňovodiča bola vykonaná dychová skúška na zistenie prítomnosti alkoholu s negatívnym výsledkom,“

DOPLNILA POLÍCIA.

Poverený príslušník Oddelenia Železničnej polície začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Ďalšie okolnosti tejto tragickej udalosti sú v súčasnej dobe predmetom vyšetrovania.

- Inzercia -

Začiatok nového roka je v Bratislave mimoriadne tragický, Už v prvý deň tohto roka zomreli dvaja ľudia pri požiari bytu v Ružinove. Pri požiari zomrela 37-ročná žena a 57-ročný muž. Dnes potom polícia informovala o samovražde iba 21-ročného mladíka v Petržalke. Mladík neprežil pád zo 7. poschodia bytového domu.

- Inzercia -

Mohlo by sa vám páčiť

Pozri tiež ďalšie články:

Obľúbené