0,00 €

Žiadne produkty v košíku.

Predpoveď počasia na budúci týždeň: Bude horúco, ochladenie príde v piatok

Aj budúci týždeň bude na Slovensku mimoriadne teplo. V stredu sa teplota vyšplhá až na 30 °C. Ochladenie príde s dažďom a prehánkami až v piatok, keď teplota klesne na 23 °C.

Počas nadchádzajúcej noci bude na väčšine územia Slovenska jasno až polooblačno. Na severe Slovenska môže byť miestami zväčšená oblačnosť a výnimočne sa tam môžu objaviť aj prehánky. Nadránom sa treba ojedene v údoliach pripraviť na hmlu.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 9 až do 14 °C. Chladnejšie bude v dolinách a kotlinách, kde sa teplota bude pohybovať od 3 až do 8 °C.

Počas nadchádzajúcej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor.

Na severe prehánky a búrky

- Inzercia -

Počas pondelka bude na väčšine územia Slovenska jasno až polooblačno. Miestami bude prechodne až oblačno. Ojedinele sa môžu objaviť prehánky a výnimočne aj búrky. Na severe a východe budú prehánky a búrky častejšie. Zrána sa môže ojedinele objaviť hmla. Počas dňa bude teplo.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 24 až do 29 °C. Chladnejšie bude počas pondelka na severe, kde sa bude teplota pohybovať od 19 až do 24 °C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 12 °C.

Počas pondelka bude na väčšine územia Slovenska fúkať prevažne slabý vietor.

Horúci utorok

Počas utorka bude na Slovensku väčšinou malá a miestami zväčšená oblačnosť. Ojedinele sa môžu objaviť prehánky alebo búrky. Zrána sa môže ojedinele objaviť hmla alebo nízka oblačnosť.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 10 až do 15 °C. Chladnejšie bude v noci v údoliach, kde sa lokálne bude teplota pohybovať okolo 8 °C. Najvyššia denná teplota sa potom v utorok bude pohybovať od 24 až do 29 °C. Chladnejšie bude počas dňa na severe Slovenska, kde sa teplota bude miestami pohybovať okolo 22 °C.

Aj v utorok bude na väčšine územia Slovenska fúkať prevažne slabý vietor.

V stredu až 30 stupňov

Počas stredy bude na väčšine Slovenska polooblačno až oblačno. V noci sa ojedinele objavia prehánky a ojedinele sa tiež objavia búrky. Cez deň budú prehánky a búrky častejšie. Aj počas stredy bude ešte teplo.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 12 až do 17 °C. Chladnejšie bude v stredu v noci v údoliach, kde sa bude teplota miestami pohybovať okolo 10 °C. Najvyššia denná teplota sa bude v stredu pohybovať od 25 až do 30 °C. Chladnejšie bude v stredu na Orave, v Liptove a na Spiši, kde sa bude miestami teplota pohybovať okolo 23 °C.

Počas stredy bude na Slovensku fúkať slabý a miestami južný vietor o maximálnej rýchlosti do 20 km/h.

Vo štvrtok dážď a búrky

Počas štvrtka bude väčšinou polojasno až oblačno a postupne od západu až zamračené. Neskôr sa na mnohých miestach objavia prehánky, dážď a ojedinele aj búrky. Aj vo štvrtok bude teplo, ale oproti strede bude chladnejšie.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 12 až do 17 °C. Najvyššia denná teplota sa bude vo štvrtok pohybovať od 22 až do 27 °C. Chladnejšie bude počas štvrtka na severe, kde sa bude teplota miestami pohybovať okolo 19 °C.

V piatok sa ochladí

Počas piatka bude na väčšine územia Slovenska oblačno až zamračené. Na mnohých miestach sa v piatok objavia prehánky, dážď a ojedinele sa objavia búrky.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 10 až do 16 °C. Najvyššia denná teplota sa bude v piatok pohybovať od 17 až do 23 °C.

Marek
Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu