0,00 €

Žiadne produkty v košíku.

Na podujatia s pápežom sa zaregistrovalo viac ako 80 tisíc ľudí

Na pripravované podujatia s Pápežom sa na Slovensku zatiaľ podľa posledných údajov zaregistrovalo viac ako 80 tisíc ľudí. Neväčší záujem je o púť v Šaštíne, kde sa zatiaľ zaregistrovalo viac ako 37.500 ľudí.

Čísla sú však ďaleko za odhadmi, ktoré hovorili, že sa šaštínskej púte bude chcieť zúčastniť až niekoľko stoviek tisíc ľudí. O podujatia v Prešove a v Košiciach je ešte menší záujem ako o päť v Šaštíne.

Expremiér sa zasa predviedol. Na Facebook napísal nevhodný status na privítanie pápeža na Slovensku

Expremiér a súčasný minister financií sa na Facebooku zasa raz predviedol nevhodným statusom na privítanie pápeža Františka počas jeho návštevy na Slovensku. „Vitaj, Padre,“ napísal na Facebooku expremiér Igor Matovič.

Príhovor Pápeža Františka

Pápež František dnes priletel na štvordňovú návštevu Slovenska počas, ktorej navštívi Pápež František Bratislavu, Košice, Prešov a Šaštín – Stráže. Dnes sa krátko pápež František prihovorí na Apoštolskej nunciatúre.

Pápež sa presunul do letiskovej haly na krátke stretnutie s prezidentkou Zuzanou Čaputovou

Pápež František sa po prílete na Slovensko presunul do letiskovej haly Letiska M. R. Štefánika na krátky rozhovor s prezidentkou Zuzanou Čaputovou. Potom by sa mal presunúť do Apoštolskej nunciatúry v Bratislave, kde by sa mal o 16.30 prihovoriť aj veriacim.

Pápež František je na Slovensku. Privítala ho prezidentka Zuzana Čaputová

Pápež František je už na Slovensku. Na Letisku M. R. Štefánika lietadlo pristálo krátko pred 15.30 a pápež František priletel z Budapešti, kde sa zdržal len niekoľko hodín.

Lietadlo s pápežom Františkom pristálo na bratislavskom letisku

Lietadlo s pápežom Františkom pred malou chvíľou pristálo na Letisku M. R. Štefánika v Bratislave. Na letisku ho privíta prezidentka Zuzana Čaputová, premiér Eduard Heger a tiež napríklad predseda parlamentu Boris Kollár.

Nielen letisková plocha sa zaplnila veriacimi, ale davy ľudí sú aj pred letiskom

Nielen letisková plocha sa zaplnila veriacimi, ale davy ľudí sú aj pred letiskom. Medzi nimi sú aj veriaci z bratislavskej Trnávky. Trnávka je farnosť, do ktorej územne patrí aj letisko.

Pápež František je už na ceste na Slovensko. Priletieť by mal pred 15.30

Pápež František už odletel z Budapešti a je na ceste na Slovensko. Na letisku M. R. Štefánika by mal špeciál s pápežom Františkom pristáť krátko pred 15.30. Na letisku ho privítajú prezidentka Zuzana Čaputová, premiér Eduard Heger a tiež predseda parlamentu Boris Kollár.

Na bratislavskom letisku sa začína všetko pripravovať na príchod Svätého Otca

Na bratislavskom letisku sa začína všetko pripravovať na príchod Svätého Otca. Novinári sa krátko po 13.30 začali presúvať na svoje stanoviská. Krátko po nich začali prichádzať aj veriaci, ktorí privítajú Svätého Otca hneď pri prílete. Ľudia mávajú vlajkami, spievajú.

Prezidentka, premiér aj predseda parlamentu na letisku privítajú pápeža Františka

Pápeža Františka príde na letisku privítať prezidentka SR Zuzana Čaputová. Okrem prezidentku však bude na letisku aj predseda vlády Eduard Heger, predseda parlamentu Boris Kollár a tiež minister zahraničných vecí Ivan Korčok.

Na podujatia s pápežom sa zaregistrovalo takmer 100 tisíc ľudí. Registráciu uzatvoria dnes o polnoci

Konferencia biskupov Slovenska upozornila, že registrácie plne zaočkovaných ľudí na podujatia s pápežom bude funkčná do dnešnej polnoci. Potom sa registrácia pre záujemcov uzatvorí.

Na podujatia s pápežom sa zaregistrovalo viac ako 80 tisíc ľudí

Na pripravované podujatia s Pápežom sa na Slovensku zatiaľ podľa posledných údajov zaregistrovalo viac ako 80 tisíc ľudí. Neväčší záujem je o púť v Šaštíne, kde sa zatiaľ zaregistrovalo viac ako 37.500 ľudí.

Obmedzenia na letisku M. R. Štefánika počas návštevy Svätého Otca

Letisko M. R. Štefánika v Bratislave upozorňuje na dopravné obmedzenia, ktoré sú plánované v dňoch 12. – 15. 9. 2021 v súvislosti s návštevou pápeža Františka na Slovensku. Odporúča sa, aby sa cestujúci v tieto dni dostavili na letisko minimálne 2,5 hodiny pred svojím odletom a brali ohľad na možné zdržanie pri doprave z/na letisko.

Pápež František priletel do Budapešti na krátku návštevu

Hlava katolíckej cirkvi dnes priletela na krátku návštevu Budapešti. V meste strávi len niekoľko hodín počas, ktorých sa zúčastní na eucharistickom zjazde. Z Budapešti zamieri na štvordňovú návštevu Slovenska.

Všetko o návšteve pápeža Františka na Slovensku

Všetko o návšteve pápeža Františka na Slovensku, program podujatí, dopravné obmedzenia a obmedzenia v bratislavskej MHD na jednom mieste.

Bratislavskú MHD čakajú počas návštevy pápeža mnohé obmedzenia. Pozrite sa ako budú linky premávať

Hlava katolíckej cirkvi pricestuje do Bratislavy už v nedeľu 12.9.2021 a svoj program na Slovensku ukončí v stredu 15.9.2021. Obmedzenia v bratislavskej mestskej hromadnej doprave čakajú cestujúcich počas všetkých dní.