0,00 €

Žiadne produkty v košíku.

Počasie na víkend: Čaká nás slnečný víkend s teplotami do 29 stupňov

V sobotu aj v nedeľu bude na väčšine územia Slovenska slnečno a teplota. Teploty sa cez víkend môžu vyšplhať až na 29 stupňov.

Počas nadchádzajúcej noci bude na väčšine územia Slovenska jasno až polojasno. Nadránom sa, ale môže ojedinele objaviť hmla.

Najnižšia nočná teplota sa bude túto noc pohybovať od 7 až do 12 °C. Chladnejšie bude v noci v dolinách a kotlinách, kde sa bude teplota väčšinou pohybovať len od 2 až do 7 °C.

Počas nadchádzajúcej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor.

Jasno a teplo

- Inzercia -

Počas soboty bude na väčšine územia Slovenska jasno až polojasno. V sobotu ráno sa môže ojedinele objaviť hmla. Počas soboty bude teplo.

Najvyššia denná teplota sa bude v sobotu pohybovať od 24 až do 29 °C. Chladnejšie bude na Orave a pod Tatrami, kde sa bude teplota miestami pohybovať len okolo 22 °C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 14 °C.

Počas soboty bude cez deň na väčšine územia Slovenska fúkať prevažne len slabý vietor.

V nedeľu do 29 °C

Aj počas nedele bude na väčšine územia Slovenska jasno až polojasno. V západnej polovici územia Slovenska bude popoludní aj zväčšená oblačnosť a práve tam sa môžu ojedinele objaviť prehánky a výnimočne búrky. V noci a zrána sa môže ojedinele objaviť hmla. Cez deň bude teplo.

Najnižšia nočná teplota sa bude počas posledného dňa tohto týždňa pohybovať od 4 až do 9 °C. V nedeľu v noci sa bude teplota pohybovať na juhozápade väčšinou okolo 11 °C.

Najvyššia denná teplota sa bude v nedeľu pohybovať od 24 až do 29 °C. Chladnejšie bude počas dňa na Kysuciach, Orave a pod Tatrami, kde sa teplota počas dňa bude pohybovať okolo 22 st.

Počas nedele bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor.

Milanhttps://www.slobodnaeuropa.eu/
Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu