0,00 €

Žiadne produkty v košíku.

Predpoveď počasia na víkend: Čaká nás horúca sobota aj nedeľa. Môže byť až 27 stupňov

V piatok, sobotu aj v nedeľu bude zrážok minimum. Prvý septembrový víkend bude príjemný a teplota sa bude pohybovať až do 27 stupňov Celzia.

Počas nadchádzajúcej noci bude jasno až polojasno. Na severe môže byť prechodne zväčšená oblačnosť a spočiatku noci sa môže ojedinele objaviť aj slabé zrážky. Nadránom sa môže ojedinele objaviť hmla alebo tiež nízka oblačnosť.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 6 až do 11 °C. Chladnejšie bude aj v údoliach, kde sa ojedinele bude teplota pohybovať len do 4 °C.

Počas noci bude na Slovensku fúkať slabý a spočiatku miestami severný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

V piatok do 25

- Inzercia -

V piatok bude väčšinou malá a miestami a to najmä na severe prechodne zväčšená oblačnosť a výnimočne sa môžu objaviť aj slabé zrážky. Zrána sa môže ojedinele objaviť hmla alebo nízka oblačnosť.

Najvyššia teplota sa bude v piatok počas dňa pohybovať od 20 až do 25 °C. Na severe Slovenska môže byť ojedinele aj chladnejšie. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 11 °C.

Počas piatka bude na väčšine územia Slovenska fúkať len slabý premenlivý vietor.

Horúca sobota

Počas soboty bude väčšinou malá a miestami zväčšená oblačnosť. Ojedinele a to najmä na severe a východe sa môžu objaviť prehánky. V noci a dopoludnia sa v nižších polohách môže ojedinele objaviť hmla alebo nízka oblačnosť.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 7 až do 12 °C. Chladnejšie bude v údoliach, kde sa miestami bude teplota pohybovať okolo 5 °C. Najvyššia denná teplota sa potom bude pohybovať od 22 až 27 °C. Chladnejšie bude v sobotu počas dňa na severe Slovenska, kde sa bude teplota pohybovať od 18 až do 22 °C.

Počas soboty bude na väčšine územia Slovenska fúkať slabý vietor. Cez deň bude miestami fúkať severný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

Príjemná nedeľa

Počas posledného dňa tohto týždňa bude na väčšine územia Slovenska jasno alebo malá a miestami prechodne zväčšená oblačnosť. Výnimočne sa môžu aj v nedeľu objaviť prehánky. V noci a dopoludnia sa môže v nižších polohách ojedinele objaviť hmla alebo nízka oblačnosť.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 8 až do 13 °C. Aj v nedeľu v noci bude chladnejšie v údoliach najmä v severnej polovici Slovenska, kde sa bude teplota pohybovať od 3 až do 8 °C. Najvyššia denná teplota sa bude v nedeľu pohybovať od 19 až do 24 °C. V nedeľu počas dňa bude chladnejšie v Žilinskom, Prešovskom kraji a na Horehroní, kde sa aj teplota počas dňa bude pohybovať okolo 17 °C.

Počas nedele bude na väčšine územia Slovenska fúkať slabý vietor. Cez deň bude miestami a to najmä na východe, fúkať severný až severovýchodný vietor o rýchlosti od 10 až do 25 km/h.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu