0,00 €

Žiadne produkty v košíku.

Počasie na budúci týždeň: Začiatok nového školského roka bude chladný a veterný

Aj budúci týždeň bude na Slovensku chladno, daždivo a veterno. Začiatok nového školského roka bude chladný a veterný. Teploty budúci týždeň sa budú pohybovať okolo 20 °C, ale na severe Slovenska bude chladnejšie.

Počas nadchádzajúcej noci bude na väčšine územia Slovenska oblačno až zamračené a na mnohých miestach sa treba pripraviť na dážď, prehánky a výnimočne tiež na búrky. Na severe a Gemeri môžu byť lokálne aj výdatné zrážky. Na vrcholoch Tatier môže dnešnú noc snežiť. Na juhozápade Slovenska bude zrážok menej.

Najnižšia nočná teplota sa bude nadchádzajúcu noc pohybovať len od 8 až do 13 °C. V údoliach môže byť počas noci ojedinele chladnejšie.

Počas dnešnej noci bude fúkať prevažne severozápadný vietor o rýchlosti od 5 až do 25 km/h.

Chladný začiatok týždňa

- Inzercia -

Aj počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska oblačno až zamračené a prechodne môže byť aj zmenšená oblačnosť. Na mnohých miestach sa treba v pondelok počas dňa pripraviť na prehánky, dážď a ojedinele sa môžu objaviť aj búrky.

Na severe Slovenska môžu byť lokálne výdatné zrážky. Aj v pondelok počas dňa môže na vrcholoch Tatier snežiť. Naďalej bude veľmi chladno.

Najvyššia denná teplota sa bude v pondelok pohybovať od 12 až do 17 °C. Teplejšie bude na západe a juhu územia, kde sa bude teplota pohybovať od 17 až do 22 °C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 7 °C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať prevažne severozápadný a na východe miestami južný vietor o rýchlosti od 5 až do 25 km/h.

Chladný utorok

Počas utorka bude prevažne veľká a v noci aj zmenšená oblačnosť. V noci sa miestami objavia prehánky a dážď. Cez deň bude na viacerých miestach dážď, prehánky a výnimočne sa môžu objaviť aj búrky. Ojedinele môžu byť zrážky aj výdatné.

Na hrebeňoch Tatier môže aj v utorok snežiť. Zrána bude ojedinele hmlisto. Aj v utorok bude chladno. Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 8 až do 13 °C. Výrazne chladnejšie môže byť v utorok v noci v údoliach, kde sa teplota ojedinele do 6 °C. Najvyššia denná teplota sa bude v utorok pohybovať od 16 až do 21 °C. Chladnejšie bude v Žilinskom kraji, na Horehroní a Spiši a teplota sa tu bude pohybovať len okolo 14 °C.

Počas utorka bude fúkať slabý a cez deň prevažne západný, na východe južný vietor o rýchlosti od 5 až do 25 km/h.

Veterná streda

Počas stredy bude prevažne veľká a lokálne bude aj zmenšená oblačnosť. Na viacerých miestach sa aj v stredu počas noci objavia prehánky, dážď a výnimočne búrky. Cez deň bude na juhozápade menej zrážok i oblačnosti. Vo vysokých polohách môže počas prvý septembrový deň snežiť. Naďalej bude chladno.

Najnižšia nočná teplota sa bude v stredu pohybovať od 9 až do 14 °C. Chladnejšie bude v údoliach, kde sa ojedinele bude pohybovať do 7 °C. Najvyššia denná teplota sa bude v stredu pohybovať od 16 až do 21 °C. Chladnejšie bude v stredu v Žilinskom a Prešovskom kraji, kde sa väčšinou teplota bude počas dňa pohybovať od 12 až do 16 °C.

Počas stredy bude na väčšine územia Slovenska fúkať severozápadný až severný vietor o rýchlosti od 10 až do 35 km/h, ktorý v nárazoch miestami dosiahne vietor rýchlosť okolo 50 km/h. V noci a zrána bude miestami fúkať slabý vietor. Na horách bude v stredu fúkať prudký až búrlivý vietor.

Chladný a veterný začiatok školského roka

Počas štvrtka bude na väčšine územia premenlivá a na juhu zmenšená oblačnosť. Ojedinele a to najmä na severe sa treba v prvý školský deň pripraviť na prehánky a vo vysokých polohách to môžu byť prehánky snehové. Výnimočne sa môžu objaviť aj búrky. Aj štvrtok bude na väčšine územia Slovenska veterno.

Najnižšia nočná teplota sa bude vo štvrtok pohybovať od 6 až do 12 °C. Chladnejšie bude ojedinele v údoliach. Najvyššia denná teplota sa bude vo štvrtok pohybovať od 18 až do 23 °C. Chladnejšie bude v severnej polovici územia a teplota sa tu bude väčšinou pohybovať len okolo 16 °C.

V piatok sa vyjasní

Počas piatka bude jasno až polojasno a cez deň bude miestami prechodne zväčšená oblačnosť. V noci a zrána sa môže ojedinele objaviť hmla alebo nízka oblačnosť.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať len od 5 až do 10 °C. Výrazne chladnejšie bude v údoliach, kde sa bude teplota pohybovať len okolo 3 °C. Najvyššia denná teplota sa bude počas piatka pohybovať od 18 až do 24 °C.

Marek
Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu