0,00 €

Žiadne produkty v košíku.

V Pentagone dnes zasahovali policajti. Hľadali opäť drogy

V bratislavskom Pentagone v dnešných skorých ranných hodinách obsadili policajti. Počas akcie s názvom ,,Metla“, ktorá bola zameraná na drogovú trestnú činnosť zasahovali policajti z bratislavskej krajskej kriminálky, taktiež policajti PPÚ Bratislava a policajti druhého bratislavského okresu. Pri domovej prehliadke bol zadržaný muž, ktorý skončili v policajnej cele.

„V tejto súvislosti vyšetrovateľ PZ z druhého Bratislavského okresu obvinil 30 – ročného Dominika K. z Bratislavy zo zločinu drogovej trestnej činnosti, a tým mu zabránil v ďalšej distribúcii drog koncovým užívateľom v objekte Pentagon a v jeho blízkom okolí. V prípade preukázania viny mu za uvedený skutok hrozí trest odňatia slobody na 3 až 10 rokov,“

uviedla polícia na Facebooku.

Zadržaný muž mal od presne neustáleného času, pravdepodobne od júna 2021 prechovávať drogy v byte na Stavbárskej ulici a ďalej ich predávať.

Na základe týchto informácií vykonali policajti v utorok (24. 8.) v bytovom dome na Stavbárskej ulici domovú prehliadku a zaistili materiál, ktorý experti označili za metamfetamín.