0,00 €

Žiadne produkty v košíku.

Tragická nehoda na Záhorí si vyžiadala život vodičky a tri zranené deti

Hasiči, polícia aj leteckí záchranári zasahovali pri vážnej dopravnej nehode na Záhorí. Zrážka osobného auta a kamióna si vyžiadala život vodičky osobného auta a zranené boli tri deti. Dve vo vážnom stave do nemocnice transportovali leteckí záchranári.

Hasiči momentálne zasahujú pri tragickej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste II/500 v katastri obce Štefanov, okres Senica. Pri nehode došlo k zrážke osobného automobilu s kamiónom, pričom vo vozidle sa v tom čase nachádzali štyria účastníci (z toho 3 maloleté osoby).

Policajti cestu smerom na Šaštín Stráže úplne uzavreli. Polícia so záchrannými zložkami zasahujú pri vážnej nehode osobného auta Škoda Fabia, v ktorom sedela Trnavčanka s tromi maloletými deťmi.

Zasahujúci hasiči vyslobodili zakliesnené osoby z havarovaného vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, poskytli zraneným predlekársku prvú pomoc a vozidlá zabezpečili proti vzniku požiaru.

Žiaľ, aj napriek veľkej snahe zasahujúcich zložiek jedna osoba svojim zraneniam na mieste podľahla, tri maloleté osoby boli vrtuľníkmi VZZS a sanitkou ZZS transportované do nemocnice. Na mieste udalosti zasahujú hasiči zo Senice a z Kútov.

Prvá posádka leteckých záchranárov si následne do svojej starostlivosti prevzala 9-ročné dievčatko, ktoré bolo s vážnym úrazom hlavy v umelom spánku prevezené do Národného ústavu detských chorôb v Bratislave. Druhá posádka z Trenčína do rovnakej nemocnice transportovala v stabilizovanom stave 5-ročné dievčatko s úrazom hlavy. Tretie dieťatko ostalo v starostlivosti pozemných záchranárov.

ZdrojHaZS
Milanhttps://www.slobodnaeuropa.eu/
Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu