0,00 €

Žiadne produkty v košíku.

Pred Národnou radou sú už stovky antivaxerov

Antivaxeri prišli pred Národnú radu demonštrovať aj dnes. Pred budovou Národnej rady sa zatiaľ zišli stovky antivaxerov, ktorí protestujú proti zákonu, ktorý má dnes schvaľovať Národná rada.

Zatiaľ nedošlo k výtržnostiam. Včera násilnícki demonštranti zranili aj jednu policajtku. Dnes policajti strážia schody pred vchodom do budovy Národnej rady. Demonštranti by sa tesne pred budovu teda dnes nemali dostať.

Antivaxeri na mieste hovoria, že očkovanie zabíja a skandujú heslá. Na miesto ich zavolal extrémista Marian Kotleba. Situácia na mieste je zatiaľ pokojná a antivaxeri sa zatiaľ nepúšťajú do potýčok s policajtami.

Polícia situáciu pred Národnou radou monitoruje

Bratislavská polícia na Facebooku uviedla, že situáciu pred budovou Národnej rady monitoruje. Aj dnes sa tu na protestoch zišli stovky antivaxerov, ktorí demonštrujú proti novele zákona o ochrane verejného zdravia. Tá má hygienikom umožniť prísnejšie opatrenia pre nezaočkovaných. Polícia na Facebooku uviedla, že nepovolenú demonštráciu pred budovou Národnej rady sleduje. Dnes sa zatiaľ neodohrali pred budovou žiadne násilnosti.

Pred Národnou radou sú už stovky antivaxerov

Antivaxeri prišli pred Národnú radu demonštrovať aj dnes. Pred budovou Národnej rady sa zatiaľ zišli stovky antivaxerov, ktorí protestujú proti zákonu, ktorý má dnes schvaľovať Národná rada. Zatiaľ nedošlo k výtržnostiam. Včera násilnícki demonštranti zranili aj...

COVID-19: Pribudlo 47 nových prípadov a len 11 tisíc zaočkovaných

Antigénové a RT-PCR testy na Slovensku za piatok potvrdili 47 nových prípadov ochorenia COVID-19. Prvou a druhou dávkou vakcíny za piatok zaočkovali len 11 tisíc ľudí. Počty zaočkovaných už niekoľko dní klesajú.

COVID-19: Kde sa bude tento víkend očkovať aj bez pozvánky?

Bratislavský kraj VKOC Národný futbalový štadión - Nedeľa (25. 7.) od 8:00 do 20:00 (Vakcína Comirnaty (Pfizer)  - od 12 rokov) Trnavský kraj VKOC Dunajská Streda - Sobota (24. 7.)  od 7:00 do 15:00 (Vakcína Comirnaty (Pfizer) ...

V Hanoji platí 15 dňový tvrdý lockdown

Delta variant koronavírusu SARS-CoV-2 robí problémy po celom svete a zhoršuje situáciu v mnohých krajinách. Úrady rozhodli o 15 dňovom lockdowne vo vietnamskom hlavnom meste Hanoj. Úrady rozhodli o vyhlásení lockdownu pre zhoršujúcu sa situáciu a stúpajúci počet nových prípadov...