0,00 €

Žiadne produkty v košíku.

Otázky o odpovede k sprostredkovateľskému bonusu za očkovanie

Ministerstvo financií dnes zverejnilo detaily k sprostredkovateľskému bonusu za očkovanie. Fungovať bude od 1. augusta. Kedy sa bude vyplácať, v akej výške a kto má na bonus nárok sa dozviete v článku nižšie.

Späť
Ďalšie

Kto sa bude môcť uchádzať o sprostredkovateľský bonus?

O sprostredkovateľský bonus sa môže uchádzať občan SR, ktorý dosiahol vek 18 rokov a má trvalý pobyt na území Slovenskej republiky, ktorý odporučil očkovanie inej osobe, a tá následne absolvovala očkovanie proti ochoreniu COVID-19 prvou dávkou od 1.7.2021 (alebo jednorazovou dávkou vakcíny Janssen od spoločnosti Johnson & Johnson), a zároveň aj druhou dávkou najneskôr do 31.10.2021.

Registráciu plánuje Ministerstvo financií SR spustiť na stránke www.bytzdravyjevyhra.sk od 1.8.2021. Následne budú môcť zaočkovaní prihlásiť svojho sprostredkovateľa na bonus do 7 dní od druhej dávky vakcíny alebo po podaní jednodávkovej vakcíny Janssen od spoločnosti Johnson & Johnson.

Ľudia, ktorí absolvujú kompletné očkovanie ešte pred spustením systému, teda v termíne od 1.7.2021 do 1.8.2021, budú musieť svojho sprostredkovateľa prihlásiť do 7.8.2021, teda do 7 dní od spustenia registrácie. 

Späť
Ďalšie
Ján
Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu