0,00 €

Žiadne produkty v košíku.

Otázky a odpovede k očkovacej lotérii (očkovacej prémii)

Ministerstvo zdravotníctva dnes po mesiaci zverejnilo bližšie informácie o očkovacej lotérii (očkovacej prémii). Kto sa do losovania môže zapojiť, ako bude prebiehať vyplácanie výhier, ale aj to kedy sa bude losovať sa dozviete v tomto článku.

Späť
Ďalšie

Kto sa bude môcť prihlásiť do žrebovania o očkovaciu prémiu?

Do súťaže o očkovaciu prémiu sa môže zaregistrovať každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky, ktorá absolvovala očkovanie proti ochoreniu COVID-19 a dovŕšila vek aspoň 18 rokov a je registrovaná v databáze Národného centra pre zdravotnícke informácie.

Každý zaočkovaný sa registruje len raz. Všetci zaregistrovaní budú po overení údajov zaradení do žrebovania už po prvej dávke vakcíny. Ak sa dajú zaočkovať druhou dávkou, budú mať dvakrát vyššiu šancu na výhru. Ak ide o očkovanie jednodávkovou očkovacou látkou Janssen (od spoločnosti Johnson & Johnson) do žrebovania bude zaočkovaný zaradený automaticky dvakrát.

Späť
Ďalšie
Ján
Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu