0,00 €

Žiadne produkty v košíku.

Na bratislavských Nivách našli nevybuchnutú leteckú bombu

Nevybuchnutá letecká bomba na bratislavských Nivách si vyžiadala evakuáciu autobusovej stanice, okolitých budov a tiež uzatvorenie niekoľkých ulíc.

Bombu našli v utorok ráno pri pyrotechnickom prieskume v areáli staveniska na Chalupkovej ulici v Bratislave. Policajný pyrotechnik okamžite odporučil evakuáciu okolitých budov, ako aj autobusovej stanice Mlynské Nivy, uzavreté boli viaceré ulice.

Uzatvorená bola Landererova ulica, Mlynské nivy (od križovatky Karadičova – Košická), Čulenova ulica (úsek: Landererova ulica – Dostojevského rad), Chalupkova ulica, Bottova ulica, Košická ulica (úsek: Mlynské nivy – Landererova).

Krízový štáb Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave rozhodol o prevoze nevybuchnutej bomby mimo zastavaného územia Bratislavy, kde dôjde k jej odbornému zneškodneniu.

Trasa prevozu bude smerovať z Chalupkovej ulice na Košickú ulicu, cez most Apollo na Dolnozemskú ulicu smerom cez Rusovce mimo zastavaného územia Bratislavy, kde dôjde k jej odbornému zneškodneniu. Po celý čas prevozu budú na bezpečnosť dohliadať policajti Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave.

Ján
Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu