Viac

  Tragédia v Bratislave: Vlak zrazil dve maloleté dievčatá. Jedno zrážku neprežilo

  Polícia na sociálnej sieti Facebook informovala o tragédii, keď vlak pri Devínskej Novej Vsi zrazil dve maloleté dievčatá. Jedno zrážku s vlakom neprežilo.

  Polícia na sociálnej sieti Facebook informovala o tragédii, ktorá sa stala v bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves. Prechádzajúci vlak tu mal v blízkosti obchodného domu zachytiť dve maloleté dievčatá vo veku len 13 rokov.

  „Dnes v čase o 14:43 h sme na linke 158 prijali oznámenie, že nad jedným z obchodných domov v Devínskej Novej Vsi zrazil vlak dve maloleté dievčatá. Na miesto sa okamžite dostavili všetky záchranné zložky. Vlaková doprava bola zastavená obojsmerne,“

  uviedla polícia na Facebooku.

  Jedno z dievčat na mieste zraneniam podľahlo a druhé previezli záchranári do nemocnice. Vzhľadom na vek a citlivosť prípadu neposkytli záchranári bližšie informácie.

  “Žiaľ, zachrániť sa podarilo iba jedno z nich. Vzhľadom na citlivosť prípadu a fakt, že ide o maloleté osoby, viac informácií neposkytneme,”

  uviedla hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová.

  Medzi stanicami Devínska Nová Ves a Lamač bola doprava prerušená od približne 14.40 do 17.05, keď Železničná spoločnosť Slovensko informovala o obnovení dopravy.

  Podľa medializovaných informácii sa mali mladé dievčatá na frekventovanej trati fotografovať. Na trati sa mali štyri dievčatá fotografovať. Dvom sa podarilo vlaku vyhnúť a ďalšie dve prechádzajúci vlak strhol. Informácie zverejnila televízia Markíza.

  Milanhttps://www.slobodnaeuropa.eu/
  Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu