Viac

  Vyhrá Slovensko alebo Švédsko? Zapojte sa do súťaže o 20 eur

  Slovensko dnes nastúpi na predposledný zápas so Švédskom. Včera slovenskí hokejisti zdolali Dánsko a dnes ich čaká práve Švédsko. Tipnite si výsledok dnešného stretnutia a môžete vyhrať 20 eurovú nákupnú poukážku na alza.sk.

  Slovensko je pred dnešným predposledným zápasom na skvelom prvom mieste v A skupine a rmá ovnaký počet bodov ako Rusko. Slovenskí hokejisti vyhrali štyri z piatich zápasov.

  Kto vyhrá dnes? Vyhrá Slovensko alebo Švédsko? Tipnite si výsledok dnešného stretnutia a vyhrajte 20 eurovú poukážku na nákup na alza.sk. Držíme naším palce a veríme, že vyhrajú.

  Do súťaže sa môžete zapojiť dnes do 19.15. Zajtra zo všetkých správnych tipov vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý vyhrá 20 eurovú nákupnú poukážku.

  Výherca

  Výhercom súťaže, ktorý tipol správny výsledok sa stal Milan Puchoň. K výhre srdečne gratulujeme a ďakujeme všetkým za účasť. Zapojiť sa môžete aj do tipovacej súťaže k poslednému zápasu v základnej skupine proti Česku.

  Ďakujeme, už nie je možné sa zapojiť do súťaže.

  Redakcia
  Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu