Viac

  Rezort školstva spustil prednostné očkovanie zamestnancov škôl

  Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu dnes na Facebooku informovalo, že opätovne spúšťa prednostné očkovanie zamestnancov škôl.

  Po februárových a marcových termínoch, kedy sa zaočkovalo viac ako 50-tisíc učiteľov a zamestnancov škôl sa opätovne otvára možnosť prednostného očkovania.

  Na rozdiel od marca sa očkuje sa vakcínou Comirnaty od firmy Pfizer/BioNTech v Dome kultúry Vajnory v dňoch utorok, streda a sobota od 12:00 – 16:00 hod.

  Prihlasovanie na očkovanie bude prebiehať rovnako ako to prebiehalo v prvom kole prednostného očkovania. Riaditelia škôl dostanú link potrebný na prihlásenie a vybrať si budú môcť len z termínov v dňoch utorok, streda a sobota.

  Pre nebratislavských zamestnancov sú pripravené výjazdové tímy. Prednostné očkovanie je jedným z krokov, ako podľa rezortu školstva udržať v školách čo najbezpečnejšie prostredie a pripraviť bezpečnejší nasledujúci školský rok.

  Milanhttps://www.slobodnaeuropa.eu/
  Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu