Viac

  Apple WWDC začne 7. júna. Okrem nových systémov predstaví Apple aj nový MacBook Pro

  Už 7. júna začne tradičná vývojárska konferencia Apple WWDC, ktorá sa pre pandémiu ochorenia COVID-19 aj tento rok bude konať len online. Apple na konferencii zrejme predstaví aj nový MacBook Pro.

  Už tradične sa počas júna koná vývojárska konferencia WWDC. Tento rok podobne ako minulý bude konferencia WWDC prebiehať len online. Apple tradične na konferencii predstavuje nové verzie operačných systémov pre iPhone aj iPad. Tradične ukazuje novinky aj v macOS.

  Tento rok však zrejme Apple urobí jednu výnimky. Na úvodnej keynote zrejme Apple predstaví aj nový generáciu MacBooku Pro. Poháňať ho má vylepšená verzia procesoru Apple M1X. Okrem toho zmizne tradičný nápis MacBook Pro, ktorý bol na spodnej strane displeja.

  Podľa skorších špekulácii sa má nová generácia MacBooku Pro viac podobať novej generácii iPadu. Apple by mal predstaviť dve nové verzie, menší 14 palcový aj väčší 16 palcový notebook. Apple tradične na konferencii WWDC predstavuje hlavne softwarové novinky, ale keďže teraz prebieha postupná výmena procesorov Intelu za vlastné procesory, je celkom logické, aby novinky predstavil čo najskôr.

  Apple počas konferencie WWDC predstaví iOS 15 a iPadOS 15. Predstaviť by mal aj novú generáciu systému pre hodinky Apple Watch – watchOS 8. Vylepšení by sa mal dočkať aj nový systém macOS.

  Hlavná keynote začne 7. júna o 19.00 hodine nášho času. Pre pandémiu COVID-19 bude aj tento rok celá konferencia WWDC prebiehať len online. Online teda bude prebiehať aj hlavná keynote celého WWDC.

  Milanhttps://www.slobodnaeuropa.eu/
  Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu