Viac

  Predpoveď na piatok: Čaká nás chladný koniec pracovného týždňa

  Na hrebeňoch Tatier môže v noci aj zajtra počas dňa snežiť. Čaká nás chladný koniec pracovného týždňa.

  Počas nadchádzajúcej noci bude oblačno až zamračené. Ojedinele sa objaví dážď alebo prehánky a to najmä na severe a východe. Na hrebeňoch Tatier môže v noci snežiť. Nadránom bude na západe Slovenska zmenšená oblačnosť.

  Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 4 až do 9°C. Teplejšie bude na juhu a Zemplíne, kde sa teplota v noci bude pohybovať od 8 až do 14°C.

  Počas noci bude na väčšine územia Slovenska súkať severozápadný až severný vietor o rýchlosti od 5 až do 25 km/h, ktorý nadránom v Košickom kraji v nárazoch miestami dosiahne rýchlosť okolo 50 km/h.

  Bude chladno

  Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska premenlivá a zrána na západe Slovenska bude zmenšená oblačnosť. Na severe sa môžu miestami objaviť prehánky. Inde budú prehánky len ojedinelé. Na hrebeňoch Tatier môže zajtra snežiť. Zajtra bude na väčšine územia Slovenska chladno.

  Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 17 až do 22°C. Chladnejšie bude zajtra počas dňa v Žilinskom kraji a na hornom Spiši, kde sa teplota cez deň bude pohybovať okolo 15°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 7°C.

  Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať severozápadný až severný vietor o rýchlosti od 10 až do 30 km/h, ktorý môže v nárazoch miestami dosiahnuť rýchlosť okolo 45 km/h. V Banskobystrickom kraji bude fúkať prevažne slabý vietor.

  Marek
  Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu