Viac

  Štvrtok sa ochladí a bude daždivo

  Počasie sa v závere pracovného týždňa výraznejšie zhorší. Príde ochladenie a bude daždivo. Objaviť sa môžu aj búrky.

  Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska polooblačno až oblačno. Na juhozápade a neskôr aj inde bude veľká oblačnosť. Postupne na mnohých miestach Slovensko objaví dážď, prehánky a ojedinele búrky.

  Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 8 až do 13°C. Vo Východoslovenskej nížine bude aj teplejšie.

  Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor. Na západe Slovenska bude fúkať prevažne západný vietor o rýchlosti do 20 km/h. Pri búrkach môže vietor prechodne zosilnie.

  Zamračené a dážď

  Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku oblačno až zamračené. Na viacerých miestach sa objaví dážď, prehánky a ojedinele búrky a to najmä na severe Slovenska.

  Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 13 až do 18°C. Na dolnom Zemplíne bude ojedinele teplejšie. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 7°C.

  Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať prevažne južný vietor o rýchlosti od 5 až do 20 km/h. Na západe bude fúkať prevažne západný vietor o rýchlosti od 10 až do 30 km/h a tu miestami v nárazoch dosiahne rýchlosť vetra okolo 50 km/h. Pri búrkach vietor prechodne zosilnie.

  Ján
  Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu