Viac

  V stredu sa ochladí iba mierne. Cez deň prídu prehánky a búrky

  Zajtra sa mierne ochladí a to hlavne na západe Slovenska. Počas dňa sa môžu objaviť prehánky, búrky a aj sa rozfúka.

  Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska prevažne jasno. Na krajnom juhozápade bude počas noci aj zväčšená oblačnosť. Nadránom sa tu môže ojedinele objaviť dážď alebo prehánky.

  Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 6 až do 11°C. Teplejšie bude na západe, kde sa bude teplota väčšinou pohybovať od 12 až do 17°C.

  Počas dnešnej noci bude na väčšine Slovenska fúkať slabý a na západe juhovýchodný až južný vietor o rýchlosti od 5 až do 25 km/h.

  Teplo, ale s prehánkami

  Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovensko slnečno a na juhozápade a popoludní aj na ostatnom území bude väčšinou polooblačno až oblačno a miestami sa môžu objaviť prehánky a tiež búrky. Na východe budú zrážky len ojedinelé.

  Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať zajtra od 23 až do 28°C. Chladnejšie bude na krajnom juhozápade, kde sa bude teplota pohybovať okolo 20°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 13°C.

  Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať slabý až mierny juhovýchodný až južný vietor. Na západe bude fúkať postupne západný vietor o rýchlosti od 15 až do 35 km, ktorý v nárazoch dosiahne rýchlosť okolo 50 km/h. Pri búrkach vietor prechodne zosilnie.

  Milanhttps://www.slobodnaeuropa.eu/
  Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu