Viac

  V pondelok DPB obnoví niektoré spoje a zmeny čakajú aj električkovú linku 9

  S postupným uvoľňovaním protipandemických opatrení sa zvýšil aj počet cestujúcich bratislavskou MHD.

  Od pondelka 10. mája výrazne posilňuje dopravný podnik prevádzku autobusov jazdiacich cez Petržalku a vypraví kapacitnejšie električky.

  Na električkovú linku 9 z Ružinova do Karlovej Vsi nasadí DPB opäť aj kapacitné československé súpravy T3 a T6, ktorými tu nahradí všetky staršie menšie električky K2S. Každý druhý spoj do Ružinova naďalej zaistia nízkopodlažné klimatizované električky ForCity Plus.

  Autobus 191 opäť prepojí Rusovce, Jarovce, Petržalku a Most SNP. V špičkách budú linky 91 a 191 jazdiť v spoločnom krátkom intervale iba 10 minút.

  Obnovuje sa aj celodenné expresné spojenie Petržalky a Patrónky cez obchvat a Most Lafranconi. Autobus 192 bude opäť spájať Depo Petržalka s Tescom Lamač. Autobus 196 bude premávať z Petržalky Prokofievovej cez Zrkadlový háj a Prístavný most do Ružinova a k železničnej stanici Nové Mesto. V hlavnom úseku s linkou 96 sa interval spojov skracuje iba na 10 minút.

  Martin
  Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu