Viac

  Štvrtok: Chladno, veterno, s prehánky a na horách so snežením

  Už včera na Slovensko prišlo výrazne ochladenie, teploty klesli o niekoľko stupňov. Lepšie to nebude ani dnes – meteorológovia varujú, že bude chladno, objavia sa prehánky a na horách dokonca snehové.

  Počas dnešného dňa bude na väčšine územia Slovenska premenlivá a zrána bude lokálne aj zmenšená oblačnosť. Ojedinele sa môžu počas dňa objaviť prehánky. Častejšie budú prehánky najmä v horských oblastiach, kde vo vyšších polohách môže opäť snežiť.

  Počas dnešného dňa bude mimoriadne hladno. Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 12 až do 17°C. Ešte chladnejšie bude na Kysuciach, Orave a pod Tatrami, kde sa teplota počas dňa bude pohybovať len okolo 10°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude len okolo 1°C.

  Počas dnešného dňa bude fúkať spočiatku slabý a postupne juhozápadný vietor o rýchlosti od 10 až do 30 km/h, ktorý v nárazoch ojedinele dosiahne rýchlosť až okolo 50 km/h.

  Milanhttps://www.slobodnaeuropa.eu/
  Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu