More

  Sobota bude daždivá, prísť môžu aj búrky

  V sobotu môžu teploty stúpnuť až na 23 stupňov. Začiatok mája však bude daždivý a objaviť aj môžu aj intenzívne búrky.

  Počas nadchádzajúcej noci bude na väčšine územia Slovenska väčšinou polooblačno a od juhozápadu bude postupne veľká oblačnosť. Miestami sa objaví dážď alebo prehánky a výnimočne aj búrky. Neskôr môže byť ojedinele hmla.

  Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 4 až do 9°C. Teplejšie bude na západe krajiny, kde sa bude teplota v noci pohybovať väčšinou okolo 11°C.

  Počas dnešnej noci bude na Slovensku fúkať slabý a na západe prevažne juhovýchodný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

  Teplo a búrky

  Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska premenlivá a miestami až veľká oblačnosť. Postupne sa na viacerých miestach objavia prehánky, dážď a lokálne sa môžu vyskytnúť aj intenzívne búrky. Na západe Slovenska budú zrážky len ojedinele. Zrána sa môže výnimočne objaviť hmla.

  Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 18 až do 23°C. Chladnejšie bude na Kysuciach, Orave a pod Tatrami, kde sa teplota počas dňa bude pohybovať okolo 16°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 8°C.

  Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia fúkať slabý až mierny južný a na západe severozápadný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu