Viac

  Predpoveď počasia: Príde v stredu konečne oteplenie?

  Po niekoľkých dňoch mrazivých nocí príde na Slovensko konečne oteplenie. Nasledujúcu noc, ale ešte potrápia mínusové teploty.

  Počas nadchádzajúcej noci bude na väčšine Slovenska jasno až polojasno. Nadránom sa ojedinele môže objaviť hmla.

  Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od mínus 4 do plus 1°C. Teplejšie bude na západe Slovenska, kde sa bude teplota pohybovať od 2 až do 7°C. Aj v nížinách sa môže ojedinele objaviť prízemný mráz.

  Počas noci bude na väčšine územia Slovenska fúkať slabý s na juhozápade juhovýchodný vietor do maximálnej rýchlosti 20 km/h.

  Až 19 stupňov

  Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska jasno až polojasno a v južnej polovici bude popoludní až oblačno.

  Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 14 až do 19°C. Na severe Slovenska bude ojedinele aj chladnejšie. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 5°C.

  Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať slabý vietor. Miestami a to najmä na západe bude fúkať juhovýchodný až južný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

  Ján
  Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu