Viac

  Začiatok pracovného týždňa bude chladný a noc mrazivá

  Slovensko čaká chladný začiatok nového pracovného týždňa. Noc bude dokonca mrazivá a teploty klesnú až na mínus 5°C.

  Počas nadchádzajúcej noci bude jasno až polojasno. Na východe Slovenska bude spočiatku noci oblačno a ojedinele sa môžu objaviť slabé zrážky. Nadránom sa môže v údoliach lokálne objaviť hmla alebo nízka oblačnosť.

  Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od mínus 3 až do plus 2°C. Chladnejšie bude v údoliach, kde sa miestami bude teplota pohybovať len okolo mínus 5°C. Slovenský hydrometeorologický ústav vydal aj výstrahu prvého stupňa pred mrazom pre takmer celé Slovensko.

  Počas noci bude spočiatku fúkať severný vietor o rýchlosti od 5 až do 20 km/h), ktorý postupne zoslabne.

  Chladný začiatok

  Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska malá a miestami zväčšená oblačnosť. Zrána sa môže lokálne objaviť hmla alebo nízka oblačnosť. Na východe Slovenska sa môžu ojedinele objaviť prehánky. Nad 1000 metrov môže snežiť. Naďalej bude na Slovensku chladno.

  Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 10 až do 15°C. Chladnejšie bude na Kysuciach, Orave, Liptove a Spiši, kde sa teplota počas dňa bude pohybovať len okolo 8°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo mínus 2°C.

  Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku fúkať len slabý premenlivý vietor.

  Martin
  Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu