More

  V noci potrápi mráz. Chladno bude aj počas dňa

  V noci bude mrznúť a teplota môže klesnúť až na mínus šesť stupňov. Chladno bude aj počas soboty a to najmä na severe Slovenska.

  Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska jasno až polooblačno. Na severe a na východe bude miestami oblačno a ojedinele sa tu tiež môžu objaviť zrážky. Nad ránom sa môže výnimočne objaviť hmla.

  Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od mínus 3 až do plus 2°C. Chladnejšie však bude v údoliach, kde môžu miestami teploty klesnúť až na mínus 6°C. Slovenský hydrometeorologický ústav vydal na noc výstrahu prvého stupňa pred mrazom.

  Počas nadchádzajúcej noci bude bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor. V noci bude fúkať spočiatku miestami prevažne severný vietor o rýchlosti do 15 km/h.

  Bude chladno

  Počas zajtrajšieho dňa bude malá a postupne premenlivá oblačnosť. Ráno sa môže ojedinele objaviť hmla. Ojedinele sa môžu zajtra objaviť prehánky. Spočiatku noci budú snehové prehánky od stredných polôh a neskôr od vyšších polôh. Aj počas soboty bude chladno.

  Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 12 až do 17°C. Chladnejšie bude v severnej polovici Slovenska, kde sa bude teplota pohybovať od 7 až do 12°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 0°C.

  Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať slabý a miestami prevažne severozápadný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu