More

  Štvrtok bude oblačný a daždivý

  Dnešné slnečné počasie už zajtra vystriedajú oblaky a dažďové kvapky spolu so snehovými vločkami. Objavia sa prehánky, dážď a na horách môže aj zajtra snežiť.

  Počas nadchádzajúcej noci bude na väčšine územia Slovenska premenlivá oblačnosť a miestami sa tiež môžu objaviť prehánky alebo dážď. Vo vysokých horských polohách to môže byť dokonca aj sneženie. Neskôr sa môže ojedinele objaviť hmla.

  Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 2 až do 7°C. Chladnejšie bude v údoliach, kde sa ojedinele bude teplota pohybovať okolo 0°C.

  Počas nadchádzajúcej noci bude na väčšine územia Slovenska fúkať prevažne slabý vietor.

  Zamračené a prehánky

  Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska oblačno až zamračené a miestami bude prechodne zmenšená oblačnosť. Postupne na mnohých miestach objaví dážď, prehánky a ojedinele búrky. Od vyšších polôh vystrieda dážď aj sneženie. Neskôr popoludní príde v západnej polovici územia k ustávaniu zrážok.

  Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 12 až do 17°C. Chladnejšie, ale bude v Žilinskom kraji, na Spiši a Horehroní, kde sa teplota bude počas dňa väčšinou pohybovať od 7 až do 12°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 0°C.

  Aj počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať slabý a postupne prevažne severozápadný vietor o rýchlosti od 5 až do 30 km/h.

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu