More

  Ráno prízemný mráz, cez deň búrky a teplota do 18 stupňov

  Počas noci bude chladno a počas rána hrozia prízemné mrazy. Zajtra sa môžu objaviť zrážky aj búrky. Teplota cez deň stúpne až na 18 stupňov.

  Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska premenlivá a prevažne malá oblačnosť. Ojedinele sa počas noci môžu objaviť prehánky. Nadránom lokálne meteorológovia varujú pred výskytom prízemného mrazu aj v nížinách.

  Najnižšia nočná teplota sa bude nadchádzajúcu noc pohybovať od plus 1 až do plus 6°C. Chladnejšie bude v údoliach, kde sa miestami teplota bude pohybovať len okolo mínus 1°C.

  Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor.

  Búrky aj sneženie

  Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska premenlivá oblačnosť. Na viacerých miestach sa môžu počas dňa objaviť prehánky a ojedinele aj búrky.

  Vo vysokých horských polohách môžu byť zrážky snehové. Na juhozápade bude počas zajtrajšieho dňa menej zrážok.

  Cez deň 18 stupňov

  Najvyššia denná teplota sa zajtra počas dňa bude pohybovať od 13 až do 18°C. Chladnejšie bude počas zajtrajšieho dňa na Orave a pod Tatrami, kde sa miestami bude teplota pohybovať okolo 11°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 3°C.

  Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku fúkať slabý vietor. V západnej polovici územia bude počas zajtrajšieho dňa fúkať postupne juhozápadný až západný vietor do 20 km/h.

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu