More

  Apple dnes predstaví novinky. Sledujte predstavenie spolu s nami

  Apple si na dnes naplánoval prvý tohtoročný event a čaká nás predstavenie noviniek. Predstaví zrejme nové tablety iPad Pro, klasický iPad, iPad Mini a tiež novú generáciu počítačov iMac.

  Noviniek, ktoré by Apple mohol dnes predstaviť je viacero. Špekuluje sa, že na prvom tohtoročnom evente Apple svetu ukáže hlavne nový hardware. Predstavenie softwarových noviniek sa čaká na júnovom WWDC, ktoré bude opäť iba online.

  Dnes by mal Apple ukázať nové tablety iPad Pro a iPad Mini. Okrem toho by mal Apple predstaviť aj prvé počítače iMac postavené na vlastnom procesore Apple. Predstavenia by sa mali dočkať aj AirTags, ktoré môžu pomôcť s hľadaním kľúčov alebo napríklad stratenej peňaženky.

  Apple má podľa portálu macrumors.com na tento rok naplánovanú ešte dvojicu eventov – júnový počas WWDC a septembrový, keď Apple predstaví novú generáciu iPhonov. Čakať nás, ale zrejme bude aj tretí event, ktorý býva v závere roka a Apple na ňom tradične predstavuje hlavne počítačové novinky.

  Už tradične bude aj tento Event prebiehať na domácej pôde priamo v Cupertine. Pre pandémiu ochorenia COVID-19 bude, ale aj tento prvý Event opäť len online.   

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu

  Odporúčame

  aj ďalšie