Viac

  WWDC bude opäť iba online a na začiatku júna

  Apple dnes potvrdil termín konania tradičnej konferencie WWDC. Aj tento rok bude konferencia prebehať iba online.

  Apple dnes oznámil kedy sa bude konať tradičná vývojárska konferencia WWDC. Pre pandémiu ochorenia COVID-19 bude aj tento rok konferencia prebiehať len online.

  Apple na tejto akcii predstavuje vždy hlavne softwarové novinky. Dočkáme sa teda určite nových verzií operačných systémom iOS, iPadOS a macOS. Nový systém však čaká aj hodinky Apple Watch a s určitosťou Apple predstaví aj nový tvOS.

  A čo nového nás čaká? O tom je ešte pomerne predčasné hovoriť. Apple síce štandardne na WWDC nepredstavuje hardwarové novinky, no aj v minulosti už urobil výnimky. Špekuluje sa najmä o nových počítačoch postavených na vlastnom ARM procesore. Tých je zatiaľ v ponuke žalostne málo a tento rok zrejme pribudne okrem MacBooku aj iMac.

  Hlavná keynote bude 7. júna a celá WWDC potom potrvá do 11. júna. Vývojárov čakajú prednášky počas niekoľkých dní. Aj tento rok bude konferencia výhradne online.

  Milanhttps://www.slobodnaeuropa.eu/
  Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu