Viac

  Otrasný prípad sexuálne zneužívania 15-ročnej dievčiny

  Príslušníci Národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii objasnili prípad obchodovania s ľuďmi spáchaného formou sexuálneho vykorisťovania, pričom obeť mala v čase spáchania skutku iba 15 rokov.

  Policajti dnes v Nitre realizovali policajnú akciu, počas ktorej zadržali dve osoby a vyšetrovateľ národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii navrhne prokurátorovi ich väzobné stíhanie.

  Zo zločinu obchodovania s ľuďmi sú obvinení 31-ročná žena a rovnako starý muž.

  Obvinená žena mala vlani v lete ponúknuť ubytovanie v tom čase 15-ročnému dievčaťu, ktoré bolo v zlej sociálnej, ekonomickej a rodinnej situácii. Po príchode do rodinného domu jej teraz už obvinená mala založiť účet na sociálnej sieti a ponúkať ju na sexuálne služby.

  Zarobené peniaze mali byť použité na uhradenie poplatkov súvisiacich s ubytovaním. Keď odmietala poskytovať sexuálne služby, tak jej mali bez jej vedomia podať omamné látky.

  Vzhľadom na to, že čin spáchali na chránenej osobe, hrozí páchateľom po dokázaní viny trest odňatia slobody na sedem až 12 rokov.

  Ján
  Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu