More

  Tragická dopravná nehoda na R1 pri obci Veľké Zálužie

  Hasiči, polícia aj záchranári dnes zasahovali pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na rýchlostnej ceste R1 v katastri obce Veľké Zálužie v smere do Nitry.

  Pri nehode došlo k zrážke osobného vozidla s kamiónom, pričom v osobnom vozidle sa nachádzali dvaja účastníci, ktorí v ňom zostali zakliesnení.

  Následkom nehody utrpela jedna osoba zranenia, ktorým na mieste podľahla, druhú osobu si do opatery prevzala posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby.

  „Na mieste udalosti zasahujú hasiči z Nitry, ktorí vyslobodili zakliesnené osoby z vozidla a vykonali protipožiarne opatrenia. Rýchlostná cesta je v tomto úseku uzavretá.“

  Uviedli na Facebooku hasiči
  https://www.facebook.com/prezidiumhazz/posts/3185348571580338

  „K sumáru tragédií, ku ktorým došlo na rýchlostnej ceste R1 si dnes pripisujeme plusové čísla. 22 ročný muž zahynul a 18 ročný je ťažko zranený pri tragickej dopravnej nehode v katastri obce Veľké Zálužie, asi v 33 km v smere na Nitru. Vodič osobného auta Ford Courier  pravdepodobne nedodržal bezpečnú vzdialenosť a nesledoval situáciu v cestnej premávke a  zozadu narazil do pred ním idúceho nákladného auta. Následky zrážky sú fatálne.“


  Doplnila k nehode polícia

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu