Viac

  Michala Suchobu zadržal Interpol v Spojených arabských emirátoch

  Polícia dnes informovala, že Interpol v Spojených arabských emirátoch obvineného Michala Suchobu. Polícia o tom informovala na Facebooku.

  Suchoba sa v rámci akcie Mýtnik ocitol na zozname obvinených. V rámci akcie Mýtnik sa na zozname obvinených objavilo niekoľko známych mien. Suchoba sa však na Slovensko nevrátil, nakoľko sa dlhodobo podľa informácií zdržuje v zahraničí. Dnes ho zadržal Interpol v Spojených arabských emirátoch.

  Policajtom z oddelenia cieľového pátrania odboru pátrania a kriminalisticko-technických činností úradu kriminálnej polície Prezídia Policajného zboru sa podarilo operatívnou cestou získať informácie o pobyte hľadaného M.S. na území Spojených arabských emirátov (SAE).

  UVIEDLA POLÍCIA NA FACEBOOKU

  Lovci lebiek získané informácie poskytli prostredníctvom Úradu medzinárodnej policajnej spolupráce Národnej ústredni Interpol Slovensko a tí ju v rámci siete Interpol poskytli svojim partnerom v Spojených arabských emirátoch. Hľadaného muža dnes zadržali príslušníci Interpolu v Spojených arabských emirátoch.

  Policajní pátrači, tzv. Lovci lebiek, pátrali po obvinenom Ing. PhDr. Michalovi S. po tom, ako mu vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry Prezídia Policajného zboru vzniesol obvinenie v kauze „MÝTNIK“. Následne špecializovaný trestný súd v Pezinku vydal Európsky a medzinárodný zatýkací rozkaz.

  DOPLNILA POLÍCIA
  Milanhttps://www.slobodnaeuropa.eu/
  Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu