More

  Vláda bude rokovať až dnes. Opäť bez premiéra a pokým nepadne ortieľ

  Chaos, ktorý vyvoláva súčasná vláda premiéra Igora Matoviča pokračuje ďalej. Ani niekoľko dní po oznámení účinnosti COVID automatu sa nebola vláda pod vedením premiéra schopná dohodnúť na podmienkach. Ten sa dokonca rokovaní ani nezúčastňuje.

  Namiesto riešenia zhoršujúcej sa situácie na Slovensku odcestoval slovenský premiér na návštevu Francúzska. V čase, keď sa mali prijímať dôležité opatrenia bol v Paríži.

  V stredu som odišiel do Paríža, dohoda vraj uzavretá bola. Dnes je však už štvrtok pred polnocou a uznesenie vlády stále nie je na svete, čo úplne zbytočne stresuje najmä samosprávy.

  Uviedol premiér na Facebooku

  V statuse na Facebooku dnes predseda vlády uviedol, že požiadal ministra financií Eduarda Hegera o zvolanie rokovania vlády na zajtra ráno. V zozname rokovaní na webovej stránke Úradu vlády však zatiaľ žiadny termín nie je. Ak ministri odsúhlasia plošné testovanie už od nasledujúceho pondelka, budú zrejme počas víkendu ľudí čakať niekoľkohodinové rady v testovacích miestach.

  Požiadal som preto podpredsedu vlády Eda Hegera, aby zajtra ráno opätovne zvolal vládu s tým, že kým nebude prijaté rozhodnutie, zasadnutie vlády neskončí.

  Napísal predseda vlády Igor Matovič na Facebooku

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu