More

  Starosta Dvorov nad Žitavou vypovedal poslušnosť vláde

  Starosta obce Dvory nad Žitavou v okrese Nové Zámky Branislav Becík včera na Facebooku zverejnil video, v ktorom uviedol, že vypovedá poslušnosť vláde Igora Matoviča pre celoplošné testovanie.

  Po víkendovom testovaní sa naša samospráva rozhodla skončiť so skríningovým testovaním v našej obci. Končíme s týmto nezmyselným krokom súčasnej vlády, kde len vystavujeme riziku našich zdravých obyvateľov. Prikláňame sa k názoru odborníkov a preto obyvatelia v našej obci od určitého veku dostanú od obce vitamíny a to hlavne D vitamín a FFP respirátory.

  Uviedol Becík vo videu na Facebooku
  https://www.facebook.com/branislavbecik/posts/478983210174251

  Podľa Becíka je testovanie nezmyselné a zároveň vo videu uviedol, že dúfa, že jeho krok budú nasledovať aj ďalší starostovia. Pandemická komisia včera schválila zmenu COVID automatu, ktorá bude znamenať povinnosť testovať sa každých sedem dní. Samosprávy by sa mali pripraviť možno aj na niekoľko kôl plošného testovania.

  Naša samospráva od dnešného dňa začína fungovať tak, ako to bolo pred šialenstvom, ktoré Matovič a spol. na nás vymysleli. Naša samospráva tu vždy bola a je pre našich obyvateľov a kedykoľvek sme pripravení ich chrániť. No bohužiaľ, dnes ich musím chrániť pred psychopatickou vládou neodborníkov.

  Napísal Branislav Becík na Facebooku

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu