More

  Kotleba na dnes zvolal protest a to aj napriek zákazu a zhoršujúcej sa situácii

  Nedávne protesty extrémistov a nacionalistov v Bratislave vyvolali výrazné zhoršenie situácie a prispeli podľa ministerstva zdravotníctva k nárastu počtu nových prípadov v Bratislave.

  Dnes Marian Kotleba vyzýva na ďalšie protesty v Bratislave. Protest by mal prebehnúť v Bratislave na Hodžovom námestí od 12.00 hodiny. Stále pritom platí zákaz zhromažďovania sa a teda organizovanie akýchkoľvek protestov je protizákonné.

  Reštaurácie opäť zavreté. Testovanie pendlerov a školákov nariadené. Ústava znásilnená. Sudcovia zosmiešnení. Ľudia zotročení zas o kus viac.

  napísal Marian Kotleba na Facebooku

  Aktuálna situácia sa pritom na Slovensku výrazne zhoršuje. Dnes pribudlo viac ako 6-tisíc nových prípadov ochorenia COVID-19. Včera Pandemická komisia ako poradný orgán vlády vyzvala na výrazne sprísnenie opatrení a na vyhlásenie zákazu vychádzania podobnému tomu, aký na Slovensku platil pred prvým celoplošným testovaním.

  Na protesty sa už pripravuje aj bratislavská polícia. Polícia upozornila, že v prípade ak by sa na proteste zúčastnila osoba pozitívne testovaná na ochorenie COVID-19, tak jej hrozí väzenie na štyri až desať rokov. Polícia upozorňuje aj na nenosenie rúšok, ktoré môže skončiť sankciou 1659 eur.

  Organizovanie protestu kritizuje aj hlavné mesto. V súčasnej situácie je podľa hlavného mesta organizovanie protestu hazardom zo zdravím ľudí.

  Plány Kotlebu môže pokaziť aj sychravé počasie, ktoré dnes v Bratislave je. Pre dážď môže prísť na protest menej ľudí. Na posledných protestoch sa v Bratislave zúčastnili tisíce extrémistov, nacionalistov a prívržencov ĽSNS.

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu

  Odporúčame

  aj ďalšie