More

  Trump začne s odovzdávaním moci. Aj tak verí vo víťazstvo

  To však neznamená, že Trump potvrdil víťazstvo demokrata Bidena. Administratíva Donalda Trumpa však už oficiálne potvrdila, že začne s novou administratívou spolupracovať na plynulom odovzdaní moci.

  Joe Biden podľa odhadov niektorých amerických médií vyhral prezidentské voľby. Keď získal 306 voliteľov v zbore voliteľov. Aj keď ešte stále nie sú rozhodnuté všetky žaloby, ktoré podal Trumpov tím, je veľmi nepravdepodobné, že príde k zmene.

  Trump na kolenách. Joe Biden bude 46. prezidentom USA

  Trumpov tím však začne postupne s odovzdávaním moci Joeovi Bidenovi. Agnetúra Všeobecná správy služieb, tak môže začať proces postupného odovzdávania moci. Bidenovi ľudia budú mať prístup k údajom, systémom a tiež bude mať vytvorené miesto v jednotlivých federálnych úradoch a ministerstvách.

  Biden by sa mal oficiálne stať 46. prezidentom USA už 20. januára 2020. Práve na tento deň je plánovaná inaugurácia nového prezidenta.

  Donald Trump však stále oficiálne nepotvrdil víťazstvo Bidena. Aj napriek tomu, že sa začne proces odovzdávania moci, verí Trump stále vo svoje víťazstvo.

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu