More

  COVID-19: Pribudlo ďalšie úmrtie na nový koronavírus

  Na Slovensku pribudlo ďalšie úmrtie na pľúcnu formu ochorenia COVID-19. Počet oficiálne potvrdených úmrtí na nový koronavírus sa tak zvýšil na 39.

  Ide o 66-ročného muža, ktorý bol hospitalizovaný vo Fakultnej nemocnici v Prešove. Počas hospitalizácie si jeho zdravotný stav vyžiadal podporu umelej pľúcnej ventilácie.

  Počet pozitívne testovaných ľudí na Slovensku sa utorok zvýšil o 92, laboratória počas utorka urobili 3.235 testov. Celkový počet pozitívne testovaných ľudí na ochorenie COVID-19 sa na Slovensku zvýšil na 5.860 a od začiatku vypuknutia ochorenia sa u nás urobilo 393.486 laboratórnych testov na nový koronavírus SARS-CoV-2.

  Aktívnych prípadov ochorenia je na Slovensku aktuálne 2.602. Vyliečilo sa ďalších šesť ľudí, celkovo sa už zotavilo 3.220 pacientov. V nemocniciach je 141 pacientov, potvrdené ochorenie COVID-19 má 107 z nich. Na jednotke intenzívnej starostlivosti je 13 osôb a podporu umelej pľúcnej ventilácie potrebuje 14 pacientov.

  Milan
  Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu