More

  Apple One: jedno predplatné vládne všetkým

  Apple už dávno nie je len výrobca hardwaru. Stále viac sa zameriava aj na služby a vidí v nich budúcnosť. Je to logický krok nakoľko prinášajú síce menší, ale za to pravidelný príjem do pokladne.

  V poslednej dobe sa rôznymi druhmi predplatného roztrhlo vrece. Predplatných je už niekoľko a ak využívate viacero služieb Apple tak platíte mesačne aj niekoľko desiatok eur. Apple teraz spojil niektoré predplatné služby do jedného balíka – Apple One. Nečakajte však žiadne extrémne zľavy. Ušetrí len ten, kto využíva viacero služieb Apple.

  Na výber bude trojica predplatných – individuálne, rodinné a prémiové. Prémiové však bude obsahovať služby, ktoré na Slovensku nie sú dostupné.

  Individuálne aj rodinné predplatné budú obsahovať rovnako služby. V rámci predplatného získate prístup k službám Apple Music, Apple tv+, Apple Arcade a iCloud. Individuálne predplatné bude obsahovať 50 GB balík iCloud a rodinné predplatné bude obsahovať 200 GB balík iCloud.

  Prehľad balíkov predplatného Apple One

  Individuálne predplatné bude stáť 14,95 eur a rodinný balík potom 19,95 eur. V rámci rodinného balíka bude možné predplatné zdieľať maximálne so 6 členmi rodiny.

  V rámci balíka Apple One získate aj 30-dňové skúšobne obdobie. To sa uplatní len na služby, ktoré ešte nemáte aktívne. Pre už existujúce služby sa nebude uplatňovať.

  V prípade ak sa rozhodnete pre individuálne predplatné tak oproti bežnej cene ušetríte len dve eurá. V prípade ak sa rozhodnete pre rodinné predplatné ušetríte rovnakú sumu. V predplatnom navyše dostane službu Apple tv+, ktorá obsahuje minimum obsahu. Lokalizovaný obsah s dabingom neobsahuje vôbec iba so slovenskými titulkami.

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu