More

  Trump otočil a súhlasí s nosením rúšok. Zrejme pre prepad preferencií

  Americký prezident Donald Trump otočil a najnovšie súhlasí s nosením rúšok. Ešte pár týždňov dozadu pritom nosenie rúšok považoval za zbytočné.

  Trump zmenil názor zrejme pre prepadajúce sa preferencie v blížiacich sa prezidentských voľbách a raketový nárast počtu nových prípadov ochorenia COVID-19 v USA.

  Trump súperí v blížiacich sa voľbách s bývalým viceprezidentom Bidenom. Biden má podľa posledných prieskumov takmer 10-percentný náskok pred Trumpom. Okrem šírenia ochorenia COVID-19 a nárast počtu mŕtvych sa pod klesajúce preferencie Trumpa zrejme podpísali aj nedávne protesty pre vraždu Afroameričana Georga Floyda.

  „Ja som úplne za nosenie rúšok. Ľudia videli, ako mám jedno na sebe,” povedal Donald Trump v rozhovore pre televíziu Fox News a dodal, “páčilo sa mi, ako som v ňom vyzeral. Bolo to temno čierne rúško a ja som si hovoril, že v ňom vyzerám OK.”

  Trump sa dokonca v rozhovore prirovnal k Osamelému jazdcovi. “Vyzeral som ako Osamelý jazdec,” povedal Donald Trump. Prezident mal pritom na mysli známu westernovú postavu tajomného pištoľníka avšak ten mal zakryté oči a nie ústa.

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu