0,00 €

Žiadne produkty v košíku.

Pri tragickej nehode pri obci Radôstka zomrelo iba 14-ročné dievča

Hasiči, polícia aj leteckí záchranári dnes zasahovali pri tragickej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Radôstka v okrese Čadca.

Pri nehode došlo k nárazu osobného motorového vozidla do zvodidiel, pričom následne skončilo v priekope mimo cesty. V tom čase sa vo vozidle nachádzali štyria účastníci, pričom dve osoby utrpeli zranenia ťažkého rozsahu a boli na mieste resuscitované.

Záchranársky vrtuľník pristál v blízkosti nehody. Na mieste sa nachádzali dvaja ťažko zranení účastníci dopravnej nehody a ďalší ľahšie zranení. Mladé 14-ročné dievča utrpelo po náraze zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom a ani záchranári, ktorí sa ju snažili resuscitovať, jej už nedokázali pomôcť.

Posádka leteckých záchranárov si následne prevzala do svojej starostlivosti ťažko zraneného, 18-ročného muža, ktorého hasiči museli z auta najskôr vyslobodiť. Utrpel poranenie hlavy so stratou vedomia, úraz hornej končatiny a ďalšie vnútorné poranenia.

Po primárnom ošetrení a napojení na umelú pľúcnu ventiláciu bol v stabilizovanom stave s vážnymi poraneniami letecky prevezený na urgentný príjem Fakultnej nemocnice v Žiline.

Tragická dopravná nehoda v k.o. Radôstka 🚨Hasiči momentálne zasahujú pri tragickej dopravnej nehode, ktorá sa stala v…

Uverejnil používateľ Prezídium Hasičského a záchranného zboru Pondelok 18. mája 2020
Milanhttps://www.slobodnaeuropa.eu/
Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu